Ludzie Polskiego Radia
Section06

Robert Kilen

Prowadzący

Uwielbiam wstawać do pracy wtedy, gdy inni dopiero przekręcają się na drugi bok i wychodzić z wieczornych imprez kiedy ludzie dopiero na nie przychodzą. Poza tym nie cierpię stać w porannych korkach.

Gdy zastanawiałem się 25 lat temu co mógłbym robić z takimi "predyspozycjami" wpadłem na pomysł, że doskonale pasowałoby mi prowadzenie porannego programu radiowego. Natychmiast zacząłem przygotowania. Zacząłem i skończyłem, co ważne, studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie studiów zrobiłem specjalizację...telewizyjną, bo w radiu już wówczas pracowałem. Zacząłem oczywiście od programu wieczornego, bo poranne pasmo to tzw. prime time, a to oznacza, że aby o świcie zasiąść przed mikrofonem trzeba mieć już spore doświadczenie i umiejętności.

W radiu podczas nocnej audycji, to wyznanie jest ważne żeby dodać sprawie pikanterii, poznałem swoją żonę Monikę Tarkę, z którą 15 lat temu zacząłem prowadzić wspólne programy poranne. Znajomi nam mówią, że niektóre małżeństwa nie wytrzymyją tyle ze sobą, a my jeszcze razem pracujemy :-).

Nie ma co ukrywać, że czasem podnosimy sobie ciśnienie. W związku z tym nie muszę rano pić kawy na rozbudzenie. Jestem pewien jednak, że tym wszystkim, którzy nie pracują ze swoimi żonami lub mężami przyda się PODWÓJNE ESPRESSO :-).

Section07
Napisz do mnie