X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Robert Kilen

Prowadzący

Uwielbiam wstawać do pracy wtedy, gdy inni dopiero przekręcają się na drugi bok i wychodzić z wieczornych imprez kiedy ludzie dopiero na nie przychodzą. Poza tym nie cierpię stać w porannych korkach.

Gdy zastanawiałem się 25 lat temu co mógłbym robić z takimi "predyspozycjami" wpadłem na pomysł, że doskonale pasowałoby mi prowadzenie porannego programu radiowego. Natychmiast zacząłem przygotowania. Zacząłem i skończyłem, co ważne, studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie studiów zrobiłem specjalizację...telewizyjną, bo w radiu już wówczas pracowałem. Zacząłem oczywiście od programu wieczornego, bo poranne pasmo to tzw. prime time, a to oznacza, że aby o świcie zasiąść przed mikrofonem trzeba mieć już spore doświadczenie i umiejętności.

W radiu podczas nocnej audycji, to wyznanie jest ważne żeby dodać sprawie pikanterii, poznałem swoją żonę Monikę Tarkę, z którą 15 lat temu zacząłem prowadzić wspólne programy poranne. Znajomi nam mówią, że niektóre małżeństwa nie wytrzymyją tyle ze sobą, a my jeszcze razem pracujemy :-).

Nie ma co ukrywać, że czasem podnosimy sobie ciśnienie. W związku z tym nie muszę rano pić kawy na rozbudzenie. Jestem pewien jednak, że tym wszystkim, którzy nie pracują ze swoimi żonami lub mężami przyda się PODWÓJNE ESPRESSO :-).

Section07
Napisz do mnie