Ludzie Polskiego Radia
Section06

Robert Kilen

Prowadzący

Robert Kilen - z radiem związany zaledwie rok krócej niż z samochodami. Prawo Jazdy ma od osiemnastego roku życia, a przygodę z radiem rozpoczął gdy skończył lat dziewiętnaście. Prowadził w swoim życiu kilkaset samochodów. Przejechał z górą milion kilometrów w kilkunastu krajach na kilku kontynentach.
Motoryzacja, muzyka, technika, historia, literatura…to jego pasje. Szybkie samochody pojawiają się w jego książkach, bo Kilen jest także autorem powieści, w których auta odgrywają niebagatelny wpływ na rozwiązanie zagadki i złapanie złoczyńców. Publikuje także felietony motoryzacyjne w prasie.
Wciąż kocha tylny napęd i silniki sześciocylindrowe. Lecz ostatnia fascynacja to samochody elektryczne i hybrydy typu plug-in z uwagi na potężny moment obrotowy dostępny od razu po naciśnięcia gazu, dzięki czemu samochód dosłownie wyrywa się do przodu. Taki też będzie jego program. Dynamiczny, przepełniony duchem nieskrywanej miłości do samochodów i dostępny z chwilą uruchomienia aplikacji bądź włączenia radia :-) Jak widać na zdjęciu prowadził w swoim życiu, nie tylko samochody :-)

Section07
Napisz do mnie