Ludzie Polskiego Radia
Section06

Monika Tarka-Kilen

Prowadzący

Jak większość radiowców, kocham to co robię. Przed mikrofonem pracuję od 25 lat. Zaczynałam w newsroomie Programu 3 PR, potem związałam się z Radiem WAWA. Od 20 lat wstaję bardzo wcześnie, żeby prowadzić poranne programy. Można powiedzieć, że moje życie jest jak film bo : " Wstaję rano, za piętnaście trzecia, latem to już widno. Śniadanie jadam na kolację, tylko wstaje i wychodzę..." :-).

Od 15 lat prowadzę poranne programy razem z Robertem Kilenem, który jest moim mężem. Zakochaliśmy się w radiu i oboje w radiu jesteśmy zakochani. Dobrze jest pracować rano z mężem, bo jak mi kawa nie podniesie ciśnienia to zrobi to Robert :-)

Mam też doświadczenie pracy w telewizji ( m.in. TVN Style, Polsat Cafe, TVP2, Fokus TV). Uwielbiam słońce, przestrzeń, podróże, swój kraj, czytanie książek, oglądnie filmów, zmiany pór roku, science-fiction, kryminały, kuchnię polską i włoską, wodę, muzykę rockową, ptasie mleczko ... A po pracy najbardziej lubię spędzać czas z rodziną, Robertem, córką i naszym psem.

Section07
Napisz do mnie