X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Monika Tarka-Kilen

Prowadzący

Jak większość radiowców, kocham to co robię. Przed mikrofonem pracuję od 25 lat. Zaczynałam w newsroomie Programu 3 PR, potem związałam się z Radiem WAWA. Od 20 lat wstaję bardzo wcześnie, żeby prowadzić poranne programy. Można powiedzieć, że moje życie jest jak film bo : " Wstaję rano, za piętnaście trzecia, latem to już widno. Śniadanie jadam na kolację, tylko wstaje i wychodzę..." :-).

Od 15 lat prowadzę poranne programy razem z Robertem Kilenem, który jest moim mężem. Zakochaliśmy się w radiu i oboje w radiu jesteśmy zakochani. Dobrze jest pracować rano z mężem, bo jak mi kawa nie podniesie ciśnienia to zrobi to Robert :-)

Mam też doświadczenie pracy w telewizji ( m.in. TVN Style, Polsat Cafe, TVP2, Fokus TV). Uwielbiam słońce, przestrzeń, podróże, swój kraj, czytanie książek, oglądnie filmów, zmiany pór roku, science-fiction, kryminały, kuchnię polską i włoską, wodę, muzykę rockową, ptasie mleczko ... A po pracy najbardziej lubię spędzać czas z rodziną, Robertem, córką i naszym psem.

Section07
Napisz do mnie