X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Martyna Sojka

Prowadzący

Jestem muzykiem z powołania i wykształcenia. Już od roli „Biedronki” w grupie średniaków wiedziałam, że będę się zajmować sztuką. Później było już tylko więcej. Szkoła Muzyczna I i II stopnia, a następnie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie.

W czasie swojego życia grałam na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego, zrealizowałam kilka autorskich projektów jazzowych, byłam laureatką programu „Szansa na sukces”, a do tego pisałam artykuły do serwisu naTemat.pl. Obecnie jestem pedagogiem w Szkole Muzycznej I stopnia w Laskach dla dzieci niewidomych oraz nauczycielem Rytmiki w przedszkolu.

Audycja muzyczna „Rytmika” w Polskim Radiu Dzieciom to od czasów „Biedronki” moja największa przygoda życia.

Section07
Napisz do mnie