X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Kamil Zalewski

Redaktor

Korespondent z Wilna. Dziennikarz i prezenter radiowy od ponad 15 lat. Swoje zamiłowanie do radia rozwijał od najmłodszych lat słuchając z rodzicami radiowej Trójki. W szkolnym radiowęźle współtworzył młodzieżowe programy, które skierowane były do jego kolegów i koleżanek. Na studiach rozpoczął swoją "poważniejszą" przygodę z prywatnej rozgłośni radiowej w Suwałkach. Od ponad 10 lat mieszka w Wilnie, gdzie przygotowuje materiały i tworzy programy dla polskiej rozgłośni na Litwie, Radia "Znad Wilii". Od 2016 roku współpracuje z Polskim Radiem dla Zagranicy.

Kamil Zalewski zajmuje się zawodowo pokazywaniem uroków Litwy, co wynika z jego pasji jaką jest historia. Lubi jeździć rowerem, biegać i prowadzić długie rozmowy, na różne tematy z przyjaciółmi i nie tylko.

Section07
Napisz do mnie