X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Marcin Majchrowski

Prowadzący

Radio zawsze było moim marzeniem (które się spełniło), jest nie tylko zawodowym obowiązkiem, ale i wielką pasją (zdecydowanie górującą nad innymi).

Najtrudniej jest pisać o sobie – nie bardzo przepadam za autopromocją, bo we współczesnym świecie, pożeranym przez reklamę, nie najlepiej się to kojarzy, przynajmniej moim skromnym zdaniem. Zaczęło się od… fletu prostego i niewielkiego zespołu w przedszkolu, potem był fortepian w podstawówce i liceum (wszystko w Łodzi), a jeszcze później Instytut Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Wsiąknąć w muzykę udało się szybko i skutecznie - tak pozostaje do dzisiaj, w radiowej Dwójce, z którą związany jestem od 1993 roku, chyba na dobre i na złe. Trudno mi tylko wymieniać ulubionych kompozytorów i ukochane dzieła, bo lista ciągle się wydłuża, a nie chciałbym żadnego z moich ulubieńców skrzywdzić. A poza muzyką? Znajdzie się jeszcze kilka dziedzin, bez których nie wyobrażam sobie wolnego czasu: historia i astrofizyka zdecydowanie na tej liście przodują, zresztą świat jest naprawdę niezwykle ciekawy i taki niezgłębiony. Rację mieli starożytni: ars longa, vita brevis.

Section07
Napisz do mnie