X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Agata Kwiecińska

Prowadzący

Zaczęło się od analogowej płyty z nagraniem Koncertu b-moll Czajkowskiego...

Znalazłam ją w domu moich dziadków i długo namiętnie słuchałam. Dopiero po kilku latach odkryłam, że gra Martha Argerich na wieczorze inauguracyjnym Konkursu Chopinowskiego z 1980 roku, którego z przyczyn metrykalnych pamiętać nie mogłam. Potem były lekcje pianina, szkoły muzyczne różnych stopni, studia, a w międzyczasie kolejne Konkursy Chopinowskie, także ten w 2005 roku, kiedy z mikrofonem Dwójki trafiłam za kulisy. Od czasu odkrycia płyty niewiele się zmieniło. Nadal najchętniej słucham Marthy Argerich. Z tą tylko różnicą, że Czajkowskiego zamieniłam na Prokofiewa.

Section07
Napisz do mnie