X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Daniel Wydrych

Prowadzący

W swojej karierze radiowej robił już wszystko. Był wydawcą, serwisantem, prowadził magazyny informacyjne. Nowym rozdziałem w jego życiu było prowadzenie popołudniówki w radiowej Jedynce czym zaskoczył wszystkich - dyrekcję, kolegów, słuchaczy i... siebie samego.

Dzisiaj, razem z Krzysztofem Grzesiowskim wprowadza słuchaczy w nowy dzień w „Sygnałach Dnia”. Z całą pewnością jest to już osobowość radiowa, dla której słuchacze włączają radioodbiorniki. Świetnie komunikuje się ze słuchaczami, korzystając ze wszystkich możliwych środków, tryska energią, pomysłami i humorem. Jeśli ktoś zmienia stereotypowy obraz Jedynki, to jest to Daniel Wydrych.

A kiedys pewna pani znana tudzież i zwana wtedy - wykładowczynią, usłyszawszy moje wypociny antenowe rzekła: ''Świetnie chłopcze, ale to komercha, w Polskim Radiu nigdy roboty nie znajdziesz...". Uwierzyłem i nie szukałem, aż się SAMO o mnie upomniało.

Section07
Napisz do mnie