X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Cezary Gurjew

Redaktor

Ukończył Politechnikę Szczecińską, kierunek samochodowy. Początkowo związany był z Akademickim Radiem "Pomorze", a następnie z Polskim Radiem Szczecin.

W 1989 roku odbył studencką praktykę w Programie 1 Polskiego Radia, która jak się okazało zmieniła jego życie.Zainteresowania związane z mechaniką przegrały z pasją sportową.

W Warszawie pracuje od 1997 roku, a od października 2006 r. jest kierownikiem Redakcji Sportowej Programu 1 Polskiego Radia.

Specjalizuje się w tenisie.Dla Polskiego Radia relacjonował wydarzenia z 26 wielkoszlemowych tenisowych turniejów: Melbourne, Paryż, Wimbledon i Nowy Jork.

Komentuje także siatkówkę, lekkoatletykę i wioślarstwo. Choć można było go także usłyszeć podczas relacji z innych dyscyplin, zwłaszcza podczas Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, Atlancie, Sydney, Atenach, Pekinie oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie i Vancouver.

Z imprez siatkarskich opisywał m.in. wydarzenia z Japonii, gdzie podopieczni trenera Raula Lozano wywalczyli w 2006 roku srebro w Mistrzostwach Świata.

Relacjonował na żywo olimpijskie zł ()ote medale takich sportowców jak: Arkadiusz Skrzypaszek, Paweł Nastula, Robert Sycz i Tomasz Kucharski, Tomasz Majewski czy wioślarska czwórka podwójna. Interesuje się muzyką, historią i filmem.

Jest autorem książki "Gwiazdy na Antenie". Kocha sport i stara się go systematycznie uprawiać. Gra w tenisa, biega i pływa.

Section07
Napisz do mnie