X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Sława Bieńczycka

Prowadzący

Kocha radio, polskie góry i Australię. Mówi o sobie, że jest szczęściarą, bo udało jej się połączyć pasję poznawania Polski z pracą zawodową. Za swoje programy turystyczne została doceniona - dwukrotna laureatka nagrody głównej oraz nagrody specjalnej Konkursu im. M. Orłowicza za najlepsze audycje radiowe promujące turystykę w Polsce, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną.

Z redakcją "Lata z radiem" i "Czterech pór roku" związana od początku swojej pracy w radiu. Prowadziła audycje, studio plenerowe, organizowała wybory Miss Lata z Radiem, od kilku lat oprowadza słuchaczy po Polsce w magazynach turystycznych. W tym roku po raz piąty będzie prowadzić plenerowe studio podczas tegorocznej trasy Lata z Radiem, do którego Państwa zaprasza.

Prywatnie miłośniczka polskich gór i Australii oraz teatru i tańca. Kilka lat temu szef Lata z Radiem, Roman Czejarek napisał o niej – "Właścicielka najdłuższych blond włosów w redakcji" -  i w tej sprawie nadal nic się nie zmieniło ;-)

Section07
Napisz do mnie