X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Magdalena Mikołajczuk

Redaktor

Plaża we Wladysławowie. Mam 10 lat. Z koców i zza parawanów rozbrzmiewa "Lato z radiem". To wtedy podejmuję decyzję, że pracować będę właśnie w radiu. Zastanawiam się tylko, czy mogę się tam zgłosić już jako 13-latka, czy trzeba będzie poczekać do 14 urodzin. Mój plan realizuję wiele lat później, chociaż po drodze pojawiają się też inne pomysły zawodowe: mam być pianistką, doktorem filozofii albo muzykologiem. Radio jednak zwycięża. A w radiu - tematyka kulturalna, z paroletnim skokiem w bok w stronę serwisów informacyjnych. Teraz przede wszystkim czytam taśmowo książki, mówię o nich, i jeszcze mi za to płacą - to chyba niezła robota, prawda? Właśnie to sobie zaplanowałam wiele lat temu na plaży we Władysławowie...

Section07
Napisz do mnie