X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Anna Stempniak-Juśkiewicz

Kierownik Redakcji

Wierzy, że życie pozaradiowe nie istnieje. Dowodem na potwierdzenie tej nienowej tezy jest jej trzydziestoletni związek z Programem I Polskiego Radia.

Uważa, że ma w życiu wyjątkowe szczęście, bo może w pracy bezkarnie wykorzystywać swoje nałogi: książki, kino, teatr i  najbardziej wstydliwy - wielogodzinne rajdy po muzeach, bardzo czasem osobliwych ( tę ostatnią  przypadłość ujawnia publicznie po raz pierwszy).

Przyznaje się też do nieuleczalnego uzależnienia od słuchaczy i  rozmowy z nimi. Przez dwadzieścia pięć lat prowadziła "Cztery pory roku" i "Nocne spotkania",  pilnowała konkursów w "Lecie z radiem", do dziś wybiera "Lektury Jedynki", czyli  książki, których fragmenty czytają na antenie wybitni aktorzy. Wielu autorów bestsellerów miało swój debiut  właśnie w Programie I Polskiego Radia.

Również prowadząc "Kulturalną Europę" czy kulturalne Wieczory z "Jedynką"  zdradza   naganne skłonności - tym razem  do podstępnego wyciągania  z mądrych ludzi  informacji na temat zjawisk i wydarzeń, o  których, jej zdaniem, każdy słuchacz  "Jedynki" powinien wiedzieć.

Skończyła polonistykę i studium dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Kompletnie nie zna się na ogrodnictwie i nie umie grać w golfa, ale obiecuje, że się poprawi.

Section07
Napisz do mnie