X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Artur Wolski

Redaktor

Pielęgniarz dyplomowany, studia na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, absolwent Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

W dorobku radiowym wiele audycji w ramach specjalizacji reportażu naukowego, głównie o tematyce medycznej.

W audycjach z cyklu: "W pracowniach polskich uczonych", "Mapa Nauki Polskiej" czy "Teatr Nauki", przez wiele lat zbierał dźwiękowe dokumenty dokonań polskich naukowców w  kraju i za granicą. 

Dziś kontynuuje tę pasję w cyklu "Człowiek i Nauka".  Rzetelność, prawo do  prawdy i poszanowanie godności osobistej człowieka - to nadrzędne wartości, które promuje w audycjach z zakresu humanistyki w ramach Wieczoru z 1.

Laureat "Nagrody Zaufania" z roku 2004 oraz Dziennikarz Medyczny Roku 2015.

W chwilach wolnych: dużo czyta, podróżuje, przekazuje wiedzę radiową studentom. Pasjonuje się historią motoryzacji i jej współczesnymi osiągnięciami.

Section07
Napisz do mnie