X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Marcin "Duże Pe" Matuszewski

Prowadzący

Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta - mówią na mnie Duże Pe. Część z Was zna mnie z wolnostylowych bitew i z rapowych kawałków, inni mogą kojarzyć mnie z płyt i koncertów Masala Soundsystem i Senk Że. Są wśród Was pewnie i tacy, którzy bawili się na mash-up'owych lub wielokulturowych imprezach granych przeze mnie solo lub np. w ramach Global Diggers. Jeszcze inni znają mnie zaś z Czwórki i jej wcześniejszych inkarnacji, gdzie od ponad 10 lat (z małymi przerwami) dzielę się z Wami każdym przejawem muzycznej twórczości, który wpadnie mi w ręce i który uznam za godny Waszych uszu. Moja "Czwarta Fala" brzmi obecnie w Czwórce w każdą niedzielę od 18:00 do 19:00, a raz na jakiś czas usłyszycie mnie również w "Muzycznym Lunchu". Nie ograniczam się żadnymi "szufladkami", więc prezentuję Wam muzykę wszystkich ras, narodowości, kolorów, wyznań, języków, gatunków i epok - ale zawsze są to dźwięki najwyższej jakości, za co ręczę głową! ;)

Section07
Napisz do mnie