X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Michał Nogaś

Prowadzący

W Trójce, z racji pochodzenia, wchodzę w skład grupy radomskiej (na razie doliczono się czterech sztuk, sprawa zdaje się jednak być rozwojowa).

W Trójce od 2000 roku

Nie interesuję się zbytnio rodzimą polityką, choć studia wybrałem politologiczne. Lekturę tygodników opinii zwykle zaczynam od opowieści o ciężkim życiu Stanisława z Łodzi. Uwielbiam jamniki i surykatki (tych, niestety, nie można hodować w bloku). Poza tym lubię U2 i kefir.

Pracuję w Redakcji Słowa, ale pojawiam się regularnie na gościnnych występach także w innych miejscach. W pięknym, zielonym budynku Trójki spędzam kilkanaście godzin dziennie. Gdy więc ktoś pyta, za co podziwiam swoją żonę, odpowiadam od razu: "Za wyrozumiałość". W wolnych chwilach czytam i słucham - także radia.

Pragnę, korzystając z okazji, pozdrowić Mamę. Dziękuję.

Section07
Napisz do mnie