X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Katarzyna Stoparczyk

Prowadzący

Byłam wtedy młodym dziewczęciem ( tak kobiecym, że wszyscy dookoła wołali za mną : Ej ! - Waldek !).

Pewnego razu zobaczyłam grających na gitarach starszych chłopców. Zapatrzyłam się, rozmarzyłam i zakochałam... w gitarze. Pozostałam jej wierna przez 15 długich lat.


Gitara zaprowadziła mnie na Akademię Muzyczną gdzie ukończyłam wydział instrumentalny. Z tego okresu pozostał wielki sentyment do sześciu strun i muzyki Astora Piazzoli. I chociaż nadal czasami grywam, to miejsce gitary zajął teraz w moim życiu mikrofon. A mikrofon to dla mnie przepustka do twórczych, poszukujących ludzi.
To nie tylko praca - to sposób na życie, wielka pasja i codzienna motywacja by, jak ktoś mądry powiedział, nie zasnąć w sobie.

W Trójce od 2001 roku.

Section07
Napisz do mnie