X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Henryk Sytner

Prowadzący

Henryk Sytner (przez przyjaciół nazywany ciepło HENIO). Trójkowy ekspert od krzewienia kultury fizycznej. Skutecznie propaguje i zachęca do uprawiania sportów wszelakich.

Od 1970 roku namawia Słuchaczy do jazdy na rowerze (najpierw w "Studiu Młodych" redakcji młodzieżowej), a później - w związku z przeniesieniem do Trójki - już w naszym programie.

Wakacje na dwóch kółkach co roku dopingują młodych Słuchaczy do organizowania wycieczek i przesyłania znakomitych sprawozdań z tych wypraw. Henio dba o każdy szczegół akcji, to dzięki Jego uporowi uczestnicy jeżdżą na coraz lepszych rowerach w coraz ciekawsze rejony świata…

Od 1981 r. Henio namawia zimą do jazdy na nartach, a wieczorami do tańczenia. A wszystko na słynnych już obozach narciarsko-tanecznych na Hali Szrenickiej.

Henio jest bardzo skromny i nie chwali się dokonaniami, ale to dzięki Niemu Trójka ma zimową stolicę Polski. To On odkrył dla Słuchaczy uroki Szklarskiej Poręby i okolic (miasto to doceniło i Henio jest Honorowym Obywatelem Szklarskiej Poręby).

Warto odnotować, że wystąpił w fimie "Nie lubię poniedziałku" Tadeusza Chmielewskiego, a także był uczestnikiem i jest jurorem tanecznego Konkursu rock'n'rolla im. Billa Haleya!

"Ulubiony hotel to Schronisko na Hali Szrenickiej. Nigdy się tu nie nudzę. Warunki dość spartańskie: pokoje wieloosobowe, ciepła woda przez trzy godziny dziennie, ale panuje wspaniała atmosfera, nikt nie ogląda telewizji" - mówi.

Section07
Napisz do mnie