X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Marek Pawlukiewicz

Wydawca

Jest człowiekiem cichym i spokojnym, zapalonym narciarzem i podróżnikiem. Każde letnie wakacje spędza u siebie w domku na wsi albo w Szklarskiej Porębie lub też na nartach na lodowcu we Francji.

Od 1987 r. pracuje w radiowej "Trójce" - początkowo był związany z Listą Przebojów Trójki Marka Niedźwieckiego, a obecnie współtworzy i produkuje jedną z najpopularniejszych audycji radiowych "Zagadkową Niedzielę". Jest też producentem pierwszej w Polsce intermedialnej audycji z muzyką "na żywo" Panelu Trójki. Od wielu lat przeprowadza wywiady z gwiazdami filmu, np. z Demi Moore, Sandrą Bullock, Michaelem Douglasem, Richardem Gere.

Dwa razy do roku prowadzi w Szklarskiej Porębie bezpłatne obozy dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych "wymarzone i wymalowane wakacje w górach".

Section07
Napisz do mnie