X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Ewa Leo

Redaktor

Kierownik działu dokumentacji. W IAR od początku istnienia redakcji. Z sentymentem wspomina pierwsze przedsięwzięcia, zapał i entuzjazm całego zespołu, zwłaszcza przy tworzeniu "Radia- Info".

Od 1992 roku dziennikarka-dokumentalistka oraz wieloletnia autorka i prezenterka dzienników na antenie radiowej Dwójki, Czwórki, potem Radia BIS. Autorka magazynów informacyjnych i serwisów naukowych. Od 2005 roku szefowa zespołu, przygotowującego materiały z okazji ważnych rocznic, backgroundy do wydarzeń bieżących, kalendarium historyczne i inne materiały dokumentacyjno-archiwalne. Nawet na urlopie nie zapomina o pracy - w dniu tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti, nadawała relacje o sytuacji na wyspie, z sąsiadującej Dominikany. Miłośniczka poezji Venclovy, powieści Singera, muzyki Chopina i filmów Almodovara. Absolwentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od zawsze w "Solidarności". Warszawianka.Section07
Napisz do mnie