X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Anna Skulska

Prowadzący

Zaczęło się od rozmowy z Witoldem Rowickim ...

Absolwentka Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwsze lata w Polskim Radiu spędziła w Redakcji Muzycznej Programu dla Zagranicy, od 20 lat związana jest z Dwójką. Od początku zajmuje się  przede wszystkim publicystyką. W swoich audycjach gościła najwybitniejszych polskich muzyków, zarówno wykonawców jak i kompozytorów. Przez wiele lat prowadziła koncerty chopinowskie, także transmisje np. z Konkursów Chopinowskich czy z Festiwalu w Dusznikach-Zdroju, w muzycznych audycjach prezentowała również nagrania wybitnych wykonawców. Przygotowuje relacje z festiwali, konkursów, konferencji, debat, relacjonuje polskie życie muzyczne i działalność muzycznych instytucji.  

Section07
Napisz do mnie