Lokalne wybory w Wielkiej Brytanii i obchody Dnia Zwycięstwa w Rosji. Audycja Marcina Waltera Zobacz więcej na temat:
Nie ma pokoju na Bliskim Wschodzie i nie ma ludzi w Bazylice Grobu Pańskiego. Audycja Agnieszki Laskowskiej Zobacz więcej na temat:
Zaostrza się konflikt na Bliskim Wschodzie Dr Jakub Gajda podsumowuje sytuację na Bliskim Wschodzie. Prof. Stanisław Kosmynka - rozmowa o relacjach między Hiszpanią a Meksykiem. Finał Pucharu Narodów Afryki zakończył się zwycięstwem Senegalu po dogrywce z Marokiem, ale meczowi towarzyszył skandal. Senegalczycy w pewnym momencie zeszli z boiska w proteście przeciw decyzji sędziego. Dwa miesiące później podjęto bezprecedensową decyzję o przyznaniu walkowera, przez co Senegal stracił wywalczony wcześniej tytuł. Zobacz więcej na temat:
Iran - dwa tygodnie po amerykańsko-izraelskiej inwazji Czy reżim przetrwa i w jakiej formie? Irańskie drony nad Kalifornią? FBI ostrzega. Chiny a Iran - stanowisko Pekinu i korzyści (Tajwan). Gość – prof. Daniel Boćkowski - ekspert ds. bezpieczeństwa. Rozmowa o bezpieczeństwie międzynarodowym Zobacz więcej na temat: