POLSKIE RADIO - HISTORIE DOBRZE OPOWIADANE OD 90 LAT
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Playlista

Soczi w przeddzień IO oczami Tomasza Zimocha

Czwórka
Andrzej Cała 06.02.2014
Tomasz Zimoch
Tomasz Zimoch, foto: Tomasz Zimoch/facebook

W piątek 7 lutego w Soczi rozpoczną się zimowe igrzyska olimpijskie. Słuchaczy Czwórki o najważniejszych wydarzeniach informował będzie w specjalnych raportach sam Tomasz Zimoch!

Rosyjski kurort przez najbliższe tygodnie będzie na ustach całego świata. W końcu olimpiada to największe tegoroczne wydarzenie w świecie sportu. Na miejscu jest Tomasz Zimoch. - Słońce świeci w Soczi wspaniale, rozleniwia człowieka. Aż chciałoby się pod tym błękitnym niebem położyć - rozpoczyna relację żywa legenda dziennikarstwa sportowego. - Wczoraj szeroko otworzyłem usta i oczy, jak zobaczyłem obiekty olimpijskie. Dotąd, na żadnych igrzyskach, nic nie zrobiło na mnie tak gigantycznego wrażenia.

Do nas tymczasem z Soczi dochodzą różne doniesienia - nie brakuje głosów, że część sportowców czy dziennikarzy, zakwaterowanych jest w bardzo przeciętnych warunkach, a Rosjanom nie wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik. - Rzeczywiście nasi łyżwiarze śpią we trzech w małych pokojach. O warunkach dla dziennikarzy nie powiem, może ewentualnie na samym końcu naszego pobytu. Jest bardzo różnie z tym wszystkim, zależy kto kiedy przyleciał, jak miał zorganizowane to wcześniej. Jeśli jednak chodzi o obiekty sportowe, a nie byłem jeszcze w górach i nie widziałem wszystkiego, bo dopiero dziś się tam wybieram - wrażenia są niesamowite!
Więcej wrażeń i obserwacji Tomasza Zimocha z Soczi, o których opowiedział w "Poranku OnLine", w relacji załączonej do tekstu.

W "Poranku OnLine" relacje Tomasza Zimocha codziennie pomiędzy 6.00 a 9.00. Zapraszamy!
(ac/pj)

Polecane

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!