Strzelectwo

Dobrze się składa, bo lubię srebro

"Dobrze się składa, bo lubię srebro"

Sylwia Bogacka polubiła srebrny medal olimpijski zdobyty w Londynie w strzelaniu z karabinu pneumatycznego na dystansie 10 metrów, chociaż od złotego dzieliło ją niewiele.

Srebro za dobry strzał. Polka wraca z Olimpiady

Sylwia Bogacka to jedna z bohaterek polskiej reprezentacji olimpijskiej na igrzyska w Londynie - zdobyła srebro w strzelectwie. Nam opowiada o swojej karierze, pasjach i kondycji dyscypliny, jaką uprawia.

Królewskie powitanie medalistek z Londynu

Medalistki igrzysk olimpijskich w Londynie - Sylwia Bogacka oraz Magdalena Fularczyk są już w Polsce. Na lotnisku kibice oraz działacze sportowi przygotowali im uroczyste powitanie.

Sylwia Bogacka tuż za podium

Polka w finale strzeleckiej konkurencji karabinu w trzech postawach została sklasyfikowana na czwartej pozycji, z dorobkiem 681,9 pkt

Srebro dla Sylwii Bogackiej

Srebro dla Sylwii Bogackiej!

- Marzyłam o medalu od Aten i pomału, pomału wspinałam się do góry - mówiła Sylwia Bogacka tuż po zdobyciu srebrnego medalu w strzeleniu z karabinu pneumatycznego na 10 metrów.

Spełniły się marzenia o medalu

Sylwia Bogacka czuła, że uda jej się zdobyć medal olimpijski. Zawodniczka specjalizująca się w strzelaniu z karabinu zdobyła pierwszy krążek dla polskiej ekipy na igrzyskach w Londynie.