Polskie Radio
Section05
Polskie Radio

21. Piknik Naukowy - atrakcje Polskiego Radia

Zbliża się największa w Europie impreza plenerowa popularyzująca naukę – 21. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, który w tym roku przebiegnie pod hasłem „Ziemia”. W sobotę 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie można podziwiać widowiskowe pokazy z niemal każdej dziedziny wiedzy. Podczas Pikniku zaprezentują się nie tylko instytucje naukowe i kulturalne z kraju i zagranicy, atrakcje dla zwiedzających przygotowało również Polskie Radio.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Piknik Naukowy 2017 Polskie Radio

"Każdy powinien płacić abonament RTV"

Każdy, kto kupił usługę dostępu do TV, ma urządzenie zdolne do jego odbioru, powinien płacić abonament. Jeżeli tego nie robił, dzięki nowym regulacjom, będzie mógł skorzystać z abolicji. – Zależy nam, żeby ludzie z czystym kontem mogli finansować publiczne radio i telewizję, nasze publiczne dobro – powiedział gość Polskiego Radia 24 Paweł Lewandowski, wiceminister kultury, odpowiedzialny za ustawę abonamentową.
Zobacz więcej na temat:  abonament rtv Polskie Radio telewizja publiczna Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rada Mediów Narodowych POLSKA