Folkowy Fonogram Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2014 13:42
Zakończyło się głosowanie słuchaczy Dwójki na 40 płyt nominowanych do tytułu Folkowego Fonogramu Roku.
Odpowiedzi w naszym konkursie należy udzielać do godziny 15.00, pisząc na adres duszniki@polskieradio.pl
Odpowiedzi w naszym konkursie należy udzielać do godziny 15.00, pisząc na adres duszniki@polskieradio.plFoto: Glow Images/East News

Zbliża się XVII Festiwal Folkowy Polskiego Radia "Nowa Tradycja" , a wraz z nim rozstrzygnięcie konkursu Folkowy Fonogram Roku . W tym roku postanowiliśmy jednak zasięgnąć także opinii naszych słuchaczy i poprosić ich o wybranie z tej samej puli tytułów Folkowego Fonogramu Dwójki.

Na jedną z płyt, których okładki można obejrzeć w sąsiadującej galerii, głosowaliście Państwo SMS-owo od 3 kwietnia do 13 maja 2014 roku.

Teraz jury złożone z pracowników Programu 2 wybierze trzy najciekawsze SMS-y i przyzna:

- nagrodę główną: Laptop VAIO SVF1521F6EW o wartości 2599 zł brutto

- nagrodę pierwszego stopnia: boks "Muzyka Źródeł" o wartości 207,72 zł brutto

- nagordę drugiego stopnia: boks "Muzyka Źródeł" o wartości 207,72 zł brutto

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w audycji Magazyn "Źródła” 15 maja o godz. 12.00. Wtedy też zostanie ogłoszona lista płyt, które zdobyły najwięcej głosów słuchaczy. Po audycji obie listy trafią na naszą stronę internetową

Poniżej lista 40 płyt, na które można było głosować w naszym konkursie. Ich okładki obejrzeć można w załączonej galerii.

 

F01 . "400 lat" R.U.T.A. & PAPRIKA KORPS , AKW Karrot Kommando
F02 . "A u poli bieroza" TERCET RODZINNY Z MAKÓWKI , wyd. własne
F03 . "Better Place" GOORAL , Kardiogram Tunes
F04 . "Całe szczęście” MOSAIK , Verge Sound
F05 . DUET DZIEWANNA & KAPELA WOJCIECHOWSKA , Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Maszki
F06 . "Fall in Mountains" JAREK ADAMÓW , Folken Music
F07 . "Goria trio" GORIA TRIO , wyd. zespół
F08 . "Krakoff" BESTER QUARTET, Fortune Production
F09 . "Kruki", KRYVODA , wyd. zespół
F10
. "Live w Radiu Łódź" CZTERY REFY , Radio Łódź S.A.
F11 . "Menele” MENELE, Fundacja Gniazdo Piratów
F12 . "Muzyko, siłę daj" JAZGOT, 4evermusic
F13 . "Niewierne" SAME SUKI , wyd. zespół
F14 . "Niwa modrego lnu – wiejska muzyka z północnych Kaszub”, NIWA MODREGO LNU , wyd. zespół
F15 . "Ogień i woda" AGATA SIEMASZKO, KUBA BOBAS WILK , wyd. zespół
F16 . "Oj tak!" CHŁOPCY KONTRA BASIA , ART2 Music
F17 . "Oj, w naszej ochronce" DZIECI Z PRZEDSZKOLA – OCHRONKI SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK NMP IM.EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W OTRĘBUSACH , wyd. zespół
F18 . "Opowieści z Ziemi" ANGELA GABER TRIO ,  Aura Art
F19 . "Oshinski – zła  łza" OSHINSKI & MACIEJ KIERZKOWSKI , Folkers Music
F20 . "Pieśni na wczoraj" SLOVIAN’ SKY , wyd. zespół
F21 . "Pieśni Słonne" ANTONI PILCH , wyd. własne
F22 . "Po kolana w niebie" JANUSZ PRUSINOWSKI TRIO , Słuchaj Uchem
F23 . "Rassi" DIKANDA , Dikanda
F24 . "Savin Voda" ALTER ETNO , Alter Etno
F25 "Sefardix" OLEŚ BROTHERS&JORGOS SKOLJAS , Fortune Production
F26 . "Scandicus – Bryd one brere" SCANDICUS , Folkers Music
F27 . "Smok dwugłowy" POMIANOWSKA & KINIOR , Charaktery
F28 . "The Erstwhile Heroes" MEADOW QUARTET , Multikulti Project
F29 . "The Teeter" KLEZZMATES , tylkomusic.pl
F30 . "Trubalkan" BUBLICZKI , DobrzeWiesz Nagrania
F31 . "Warmia Folk” BARTEK KRZYWDA & SMOKOWYJE & THE NIGHT , Miejski dom Kultury im. Franciszka chruściela w Ornecie
F32. "Wataha" HERLOTH , Optyk-Art.Helroth
F33 . "Wieloma językami" KAROLINA CICHA & SPÓŁKA FEAT BART PAŁYGA , Wydźwięk
F34 . "Wierni korzeniom" KAPELA POPIERONIE , wyd. zespół
F35 ."W oddali" KAROLINA SKRZYŃSKA , Mystic Produktion
F36 . "Venus de Stilo" STILO , Havry Records
F37 . "Vesna" BABOOSHKI , MultiKulti Project
F38 . "Za górą, za wodą" POD WIATR , Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim
F39 . "Zespół folklorystyczny 'Narwianie'” NARWIANIE , Gminne Centrum Kultury w Dobrzeniewie Dużym
F40 . "Z uśmiechem idź przez życie" DOBRZENIANKI , Gminny Ośrodek Kultury w Dobrzeniu Wlkp.

mm

Zobacz więcej na temat: folk
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak