Trójka

Gala mojepolskieradio.pl z udziałem Stinga

01.12.2010 16:01
Perfect, T.Love, Raz Dwa Trzy, Robert Gawliński, Maciej Maleńczuk, Anna Maria Jopek oraz Caro Emerald zagrają z Polską Orkiestrą Radiową podczas tego samego koncertu.
Posłuchaj
01'25
więcej

17 grudnia w Teatrze Polskim galę poprowadzą Grażyna Torbicka i Marek Niedźwiecki, a towarzyszyć im będą najpopularniejsi prezenterzy Trójki.

- To będzie niezwykły koncert z paru względów - podkreśla Jarosław Hasiński, prezes Polskiego Radia. - Wyszyscy wykonawcy wystąpią na żywo z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej w aranżacjach Adama Sztaby. Gala będzie równolegle transmitowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia oraz TVP 2  - dodaje prezes.

Wszystkich fanów twórczości brytyjskiego muzyka zachęcamy do odwiedzenia kanału "Sting" na platformie internetowej moje.polskieradio.pl. Można tu usłyszeć utwory z różnych płyt solowych artysty, jak i te, dzięki którym zdobył popularność z zespołem The Police.

Współorganizatorem gali "mojepolskieradio.pl" jest TVP 2.

Bilety będzie można wygrać w Trójce.

Aby wysłuchać nagrania z konferencji prasowej poświęconej temu wydarzeniu, kliknij "Jarosław Hasiński, prezes Polskiego Radia o koncercie mojepolskieradio.pl" w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

 

(pg/IAR)

 

Komitet Obrony Robotników

Czytaj także

Sting Live in Berlin - DVD

Występ zarejestrowany 21 września w berlińskiej sali O2 Arena odbył się w ramach doskonale przyjętej przez publiczność i krytykę trasy promującej płytę "Symphonicities".

"Live In Berlin" to zapis koncertu Stinga z The Royal Philharmonic Concert Orchestra pod dyrekcją Stevena Mercurio. Znalazły się na nim największe przeboje z repertuaru Stinga i The Police w orkiestrowych opracowaniach, m.in.: "Roxanne", "Every Little Thing She Does Is Magic", "King Of Pain" oraz "Fields Of Gold".

Gościem specjalnym koncertu jest Branford Marsalis.

Wydawnictwo dostępne w wersji Deluxe CD + DVD (na płycie wcześniej niepublikowane utwory!) oraz jako samodzielne, koncertowe DVD w polskiej cenie oraz na Blu-ray!


Lista utworów:

1. A Thousand Years
2. Every Little Thing She Does Is Magic
3. Englishman In New York
4. Roxanne
5. When We Dance
6. Russians
7. I Hung My Head
8. Why Should I Cry For You?
9. Whenever I Say Your Name
10. This Cowboy Song
11. Tomorrow We'll See
12. Moon Over Bourbon Street
13. The End Of The Game
14. You Will Be My Ain True Love
15. All Would Envy
16. Mad About You
17. King Of Pain
18. Every Breath You Take
19. Desert Rose
20. She's Too Good For Me
21. Fragile
22. I Was Brought To My Senses (Intro)Czytaj także

Sting – Next To You

Najnowsza aranżacja piosenki "Next to you" pochodzi z płyty "Symphonicities".

Zobacz więcej na temat: Sting