Trójka

Cel osiągnięty. Warszawa pokazała, że "Orzeł może"!

01.05.2013 11:00
- Sprawiliśmy, że zachmurzone niebo w stolicy stało się różowe dzięki Trójkowym ulotkom. Dziś każdy do każdego się uśmiecha, taki jest cel naszej akcji! - relacjonował Łukasz Walewski. Zwieńczeniem radosnego pochodu przed Pałacem Prezydenckim było odsłonięcie orła z białej czekolady.
Uczestnicy akcji Orzeł może podczas przemarszu na ul. Nowy Świat w Warszawie, 2 maja 2013.
Uczestnicy akcji "Orzeł może" podczas przemarszu na ul. Nowy Świat w Warszawie, 2 maja 2013. Foto: PAP/Radek Pietruszka
Posłuchaj
01'38 Przygotowania do inauguracji akcji "Orzeł może": Warto być z polskości dumnym! - relacja Łukasza Walewskiego z Warszawy (Do południa/Trójka)
01'19 - Trwają ostatnie przygotowania do startu. Na pokładzie jest pół miliona ulotek! - relacjonuje Paweł Sołtys z lotniska w Babicach (Do południa/Trójka)
01'39 Piotr Stelmach i Michał Olszański zapraszają na pokojowy marsz w Warszawie, który zainauguruje akcję "Orzeł może" - relacja Łukasza Walewskiego (Do południa/Trójka)
01'30 Deszcz ulotek nad Rondem de Gaulle’a! Jest różowo i z uśmiechem na ustach! Relacjonuje Łukasz Walewski (Do południa/Trójka)
03'46 Dziś każdy do każdego się uśmiecha, taki jest cel naszej akcji! - relacjonuje Łukasz Walewski (Orzeł może/Trójka)
03'57 Paweł Sołtys opowiada o zrzucaniu ulotek na Warszawę (Orzeł może/Trójka)
04'55 Rozmowa Łukasza Walewskiego z twórcą rzeźby Maestro Czekolady, Januszem Profusem (Orzeł może/Trójka)
04'04 Nad Krakowskim Przedmieściem niebo znów zrobiło się różowe! - relacja Magdy Trzaski ze zbierania ulotek w Warszawie (Orzeł może/Trójka)
więcej
"Orzeł może" w Warszawie
"Orzeł może" w Warszawie

W czwartek, 2 maja, wystartowała wielka akcja społeczna Trójki i "Gazety Wyborczej" "Orzeł może".  W Warszawie rozpoczęliśmy ją wesołym, pokojowym marszem, który wyruszył o godz. 11.45 z Ronda de Gaulle’a. Na czele pochodu jechał zabytkowy autobus – "ogórek" kabriolet, na pokładzie którego znajdują się animatorzy: dziennikarze Trójki Piotr Stelmach i Michał Olszański, iluzjonista Maciej Pol, a także zespół muzyczny BiFF. Podczas marszu organizatorzy zapewnią wiele atrakcji: konkursy, trójkowe prezenty, czekoladowe wedlowskie przysmaki. Trasa przebiegła ulicami: Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. Punktem kulminacyjnym pochodu było uroczyste odsłonięcie przed Pałacem Prezydenckim dwumetrowego orła z… białej czekolady, którego przygotowała firma E. Wedel.

- Wszyscy jesteśmy ambasadorami Polski, wszyscy służymy pod tą samą flagą - mówił Prezydent Bronisław Komorowski przy okazji uroczystego podniesienia flagi narodowej przed Pałacem Prezydenckim. Pamiątkowymi flagami wyróżnieni zostali m.in. Program III Polskiego Radia i Kuba Strzyczkowski.

/

O godz. 12.00 na Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście ze śmigłowców zostały rozrzucone kolorowe ulotki, promujące akcję i zawierające żartobliwe, patriotyczne wierszyki. Słuchacze i czytelnicy, którzy zbiorą najwięcej ulotek, będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami . "Punkt zwrotny" ulotek został uruchomiony w okolicach Pałacu Prezydenckiego, na Krakowskim Przedmieściu, w namiocie Trójki i był czynny od godz. 13.00 do 18.00.

W zależności od wagi przyniesionych ulotek, Trójka nagradza uczestników zabawy swoimi gadżetami. 133 zdobywców największej ilości ulotek otrzyma specjalnie zaprojektowane, designerskie zegarki z orłem. Aby ułatwić mieszkańcom zbieranie, torby na ulotki można było odebrać w "punktach zwrotnych".

- Polska to nasze marzenie i każdy może, a nawet powinien cieszyć się z Ojczyzny, cieszyć się z symboli narodowych tak jak mu w sercu gra. Byle grała mu w sercu Polska! - mówił Prezydent Bronisław Komorowski tuż przed odsłonięciem przed Pałacem Prezydenckim rzeźby orła z białej czekolady, symbolu akcji "Orzeł może".

Twórcy
Twórcy czekoladowego orła Adam Orkisiewicz (L), maestro czekolady Janusz Profus (P) z małżonką Joanną Klimas-Profus (C) obok swojego dzieła. Orzeł z białej czekolady został odsłonięty na zakończenia marszu "Orzeł może" 2 maja 2013 przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Fot. PAP/Jacek Turczyk

Akcja "Orzeł może" zawitała 2 maja także do Wrocławia , Krakowa i Poznania

2 maja odbyła się "Majówka na Stadionie". W godz. 11.00 -18.00 można było zwiedzić za darmo punkt widokowy wraz z trybunami. A od godz. 12.30 do 17.30 wokół stadionu można było uprawiać następujące sporty: rolki, Tai Chi, nartorolki, freesbie, bieganie.  

W ramach akcji "Orzeł może" zostanie m.in. zaprojektowana "Wspólna Metka". Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Metkę nr 1 stworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski a metkę nr 2 Pierwsza Dama, Małżonka Pana Prezydenta, Pani Anna Komorowska.

Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki", która będzie zaprezentowana 4 czerwca, w dniu zakończenia akcji.

Więcej zdjęć z warszawskiej części akcji "Orzeł może" można zobaczyć na lokalnej stronie Gazety.pl. Wystarczy kliknąć tu.

Zobacz więcej na temat: Orzeł może Trójka Warszawa
Komitet Obrony Robotników

Czytaj także

"Orzeł może" - zobacz teledysk do hymnu akcji!

26.04.2013 23:00
Na specjalne zamówienie i z myślą o promowaniu akcji "Orzeł może" powstała niezwykła piosenka. Możecie Państwo nie tylko jej posłuchać, ale obejrzeć nakręcony do niej teledysk oraz film zza kulis!
Ania Rusowicz podczas nagrania teledysku do piosenki promującej akcję Orzeł może
Ania Rusowicz podczas nagrania teledysku do piosenki promującej akcję "Orzeł może"Foto: G. Darmetko/Polskie Radio
Posłuchaj
03'11 Piosenka "Orzeł może"
więcej
Obejrzyj
"Orzeł może" - zobacz teledysk do hymnu akcji!
"Orzeł może" - making of z planu

Słowa do hymnu akcji "Orzeł może" napisał Artur Andrus, a muzykę skomponował Łukasz Borowiecki. Piosenkę wykonał  zespół "Mogli w czwartek", w składzie m.in.: Anna Rusowicz, Artur Andrus i Stanisław Sojka.

W ramach akcji zostanie też zaprojektowana "Wspólna Metka". Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki|, która 4 czerwca, w dniu zakończenia akcji, zawiśnie na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Akcję przygotowała i zrealizuje agencja Hypermedia Isobar.

Zobacz więcej na temat: Artur Andrus Orzeł może

Czytaj także

"Orzeł może" - będzie się działo!

29.04.2013 20:30
- Narobimy trochę bałaganu, po to, żeby zatrzymać na chwilę Polaka, który może nie jest tak skory do uśmiechu, do tego, żeby optymistycznie spojrzeć na różne rzeczy. Dlatego w tak ekstremalny sposób zaczynamy akcję "Orzeł może" - mówiła dyrektor Trójki Magda Jethon.
Orzeł może - wielka akcja społeczna
"Orzeł może" - wielka akcja społeczna Foto: Trójka
Posłuchaj
04'29 "Orzeł może" - poznaj szczegóły akcji! (Zapraszamy do Trójki - ranek)
więcej

Razem z "Gazetą Wyborczą" 2 maja ruszamy z ogromną, ogólnopolską akcją "Orzeł może".  Tego dnia w Krakowie, Poznaniu i w Warszawie (godz. 12.00) oraz we Wrocławiu (godz. 14.00) ze śmigłowców zostaną rozrzucone kolorowe ulotki, promujące akcję i zawierające żartobliwe, patriotyczne wierszyki.

- Narobimy trochę bałaganu, po to, żeby zatrzymać na chwilę Polaka, który może nie jest tak skory do uśmiechu, do tego, żeby optymistycznie spojrzeć na różne rzeczy. Dlatego w tak ekstremalny sposób zaczynamy akcję - mówiła dyrektor Trójki Magda Jethon.

Oczywiście ulotki nie pozostaną na ulicach. - Chcemy zmobilizować naszych Słuchaczy, i zresztą sami będziemy brali w tym udział, żeby zbierać te ulotki. Będzie można dostać za nie bardzo fajne nagrody - tłumaczyła Anita Celarska z Agencji Promocji Polskiego Radia.
W Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu uruchomione zostaną "punkty zwrotne" ulotek. W zależności od wagi przyniesionych ulotek, Trójka będzie nagradzać uczestników zabawy swoimi gadżetami. 133 zdobywców największej ilości ulotek otrzyma specjalnie zaprojektowane, designerskie zegarki z orłem. Aby ułatwić mieszkańcom zbieranie, torby na ulotki będzie można odebrać w "punktach zwrotnych".

W Warszawie dodatkowo odbędzie się wesoły, pokojowy marsz, który rozpocznie się o godzinie 11.45 przy Rondzie de Gaulle’a. Na czele pochodu będzie jechać zabytkowy autobus – "ogórek" kabriolet, na pokładzie którego znajdą się animatorzy: dziennikarze Trójki Piotr Stelmach i Michał Olszański, iluzjonista Maciej Pol, a także zespół muzyczny BiFF. Podczas marszu organizatorzy zapewnią wiele atrakcji: konkursy, trójkowe prezenty, czekoladowe wedlowskie przysmaki. Trasa przebiegnie ulicami: Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. Punktem kulminacyjnym pochodu będzie uroczyste odsłonięcie przed Pałacem Prezydenckim dwumetrowego orła z… białej czekolady, którego przygotowała firma E. Wedel.

W ramach akcji zostanie też zaprojektowana "Wspólna Metka". Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, będzie można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby.

Zobacz więcej na temat: Magda Jethon Orzeł może

Czytaj także

600 tysięcy ulotek akcji "Orzeł może" spadło na Wrocław!

01.05.2013 11:00
2 maja, podczas inauguracji akcji "Orzeł może", setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny. Za zebrane ulotki można było zdobyć m.in. fantastyczne Trójkowe gadżety.
2 maja, podczas inauguracji akcji Orzeł może, setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny.
2 maja, podczas inauguracji akcji "Orzeł może", setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny. Foto: Fot. Joanna Dzikowska / Agencja Gazeta
Posłuchaj
02'42 "Wrocławianie uśmiechają się na co dzień". Relacja Michała Nogasia (Do południa/Trójka)
01'11 Kolorowe orły spadły na Wrocław! Relacja Michała Nogasia (Orzeł może/Trójka)
03'06 Kapitan Krzysztof Jagodziński z Wojska Polskiego o akcji zrzucania ulotek we Wrocławiu (Orzeł może/Trójka)
więcej

W czwartek, 2 maja, w Dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w południe na wrocławskim Rynku nastąpiło uroczyste wciągnięcie flagi na maszt. Wrocławianie mogli zobaczyć defiladę, pokaz musztry, posłuchać koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych i obejrzeć wystawę sprzętu wojskowego.

Tego dnia w ramach inauguracji wielkiej akcji społecznej Trójki i "Gazety Wyborczej" "Orzeł może" we Wrocławiu o godz. 14.00 ze śmigłowców zostały rozrzucone na Rynek i plac Solny kolorowe ulotki, promujące akcję i zawierające żartobliwe, patriotyczne wierszyki. -  Spisali się nasi żołnierze, to wszystko pięknie wyglądało - relacjonował Michał Nogaś.

/

Słuchacze i czytelnicy, którzy zbiorą najwięcej ulotek, mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami . "Punkt zwrotny" ulotek został uruchomiony przy placu Solnym 2/3 , w siedzibie "Gazety Wyborczej" i był czynny od godz. 14.00 do 18.00 .

"Orzeł może" zawitał 2 maja także do Krakowa , Poznania i Warszawy

W zależności od wagi przyniesionych ulotek, Trójka będzie nagradzać uczestników zabawy swoimi gadżetami. 133 zdobywców największej ilości ulotek otrzyma specjalnie zaprojektowane, designerskie zegarki z orłem.  
W ramach akcji "Orzeł może" zostanie m.in. zaprojektowana "Wspólna Metka" . Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki", która będzie zaprezentowana 4 czerwca, w dniu zakończenia akcji. Akcję przygotowała i zrealizuje agencja Hypermedia Isobar.

Więcej zdjęć z wrocławskiej części akcji "Orzeł może" można zobaczyć na lokalnej stronie Gazety.pl. Wystarczy kliknąć tu.

Zobacz więcej na temat: Orzeł może Wrocław

Czytaj także

Burza w Krakowie zatrzymała helikopter, ale nie orła!

01.05.2013 11:00
- Po burzy niebo nad Krakowem rozjaśniło się, ale śmigłowiec, który miał rozrzucić ulotki akcji "Orzeł może", nie mógł wystartować. Start został odwołany, ale akcja nie - powiedział Damian Kwiek, zapraszając jednocześnie na wyjątkowy, wieczorny koncert.
Na zdjęciu piloci i reporter Trójki Paweł Pawlica.
Na zdjęciu piloci i reporter Trójki Paweł Pawlica.Foto: Fot. Jukub Ociepa / Agencja Gazeta
Posłuchaj
00'56 Paweł Pawlica o przygotowaniach akcji "Orzeł może" w Balicach pod Krakowem (Do południa/ Trójka)
01'08 Damian Kwiek o przygotowaniach do wieczornego koncertu "Orzeł może" (Orzeł może/ Trójka)
02'01 Damian Kwiek tłumaczy, dlaczego śmigłowiec w Krakowie nie wystartował (Orzeł może/ Trójka)
01'53 Damian Kwiek zapowiada wieczorne atrakcje koncertowe (Orzeł może/ Trójka)
02'58 Damian Kwiek i Paweł Pawlica opowiadają, jak burza uziemiła śmigłowiec oraz zapraszają na koncert (Orzeł może/ Trójka)
więcej

W ramach inauguracji wielkiej akcji społecznej Trójki i "Gazety Wyborczej" "Orzeł może"  w Krakowie ze śmigłowców rozrzucone miały być na Rynek Główny kolorowe ulotki, promujące akcję i zawierające żartobliwe, patriotyczne wierszyki.

Pogoda pokrzyżowała jednak plany i ze względów bezpieczeństwa, z powodu złej widoczności, śmigłowiec nie wystartował. - Były naprawdę bardzo kiepskie warunki, dlatego po konsultacji z biurem meteo nie zdecydowaliśmy się na wykonanie lotu. Ulotki są bardzo ładnie zrobione i szkoda, ale musiały pozostać w śmigłowcach - mówił kpt. Piotr Kozłowski.

Pogodowy psikus nie sprawi jednak wcale, że mieszkańcy Krakowa będą poszkodowani. Ulotki zostaną tam rozrzucone w innym terminie, bo akcja "Orzeł może" potrwa aż miesiąc. O nowym terminie zabawy będziemy Państwa informowali. Tym sposobem, także w stolicy Małopolski słuchacze i czytelnicy, którzy zbiorą najwięcej ulotek, będą więc mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami

Na szczęście są i dobre informacje. W Krakowie w ramach inauguracji akcji "Orzeł może" odbędzie się 2 maja specjalny koncert "Gwiazdy nad Małym Rynkiem". I, jak informowali nasi korespondenci, w tym wydarzeniu pogoda nie przeszkodzi. Podczas koncertu, który rozpocznie się o godz. 19.30, wystąpią: Krzysztof Piasecki oraz Jacek Wójcicki, który przeniesie słuchaczy w lata dwudzieste i trzydzieste minionego stulecia.

Damian Kwiek zdradził już kilka atrakcji, które wieczorem czekają na mieszkańców Krakowa i na wszystkich gości. - Jacek Wójcicki wjedzie na koncert specjalnym, zabytkowym Fiatem. A później będzie śpiewał arie operowe z balkonu - zapowiadał korespondent Trójki. Na Małym Rynku zabrzmią szlagiery polskiej piosenki. Wstęp na koncert jest wolny.

/

"Orzeł może" zawitał 2 maja także do Wrocławia , Poznania i Warszawy

W ramach akcji "Orzeł może" zostanie m.in. zaprojektowana "Wspólna Metka". Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Metkę nr 1 stworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski a metkę nr 2 Pierwsza Dama, Małżonka Pana Prezydenta, Pani Anna Komorowska.

Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki", która będzie zaprezentowana 4 czerwca, w dniu zakończenia akcji.

Więcej zdjęć z krakowskiej części akcji "Orzeł może" można zobaczyć na lokalnej stronie Gazety.pl. Wystarczy kliknąć tu.

Zobacz więcej na temat: Kraków Orzeł może Trójka

Czytaj także

Poznań wzorowo zebrał ulotki "Orzeł może"

01.05.2013 11:00
2 maja w samo południe nad Poznaniem zrzucone zostały kolorowe ulotki promujące wielką akcję społeczną "Orzeł może". - Poznaniacy ekspresowo zebrali ulotki, które równie szybko wymienili na nagrody - relacjonował Łukasz Karusta.
Poznaniacy ekspresowo zebrali ulotki Orzeł może
Poznaniacy ekspresowo zebrali ulotki "Orzeł może" Foto: Łukasz Karusta/ PR
Posłuchaj
00'39 Kuba Witkowski o przygotowaniach do startu śmigłowców (Do południa/ Trójka)
01'50 Łukasz Karusta i kpt. Jacek Wiącek opowiadają, jak zrzucane będą ulotki "Orzeł może" (Do południa/ Trójka)
00'52 Łukasz Karusta opowiada, jak wyglądało zrzucanie ulotek (Orzeł może/ Trójka)
04'01 Łukasz Karusta opowiada, jak szybko poznaniacy zebrali ulotki "Orzeł może" (Orzeł może/ Trójka)
03'52 Kuba Witkowski opowiada, jak wyglądał lot śmigłowcem (Orzeł może/ Trójka)
03'15 Poznaniacy opowiadają, jak wyglądało zrzucanie i zbieranie ulotek (Orzeł może/ Trójka)
06'03 Łukasz Karusta, Kuba Witkowski i piloci śmigłowców podsumowują poznańską część akcji "Orzeł może” (Orzeł może/ Trójka)
więcej

W ramach inauguracji wielkiej akcji społecznej Trójki i "Gazety Wyborczej" "Orzeł może" ulotki pojawiły się w okolicy Jeziora Maltańskiego. Były to materiały promujące akcję i zawierające żartobliwe, patriotyczne wierszyki.

- Spadające ulotki to był niesamowity widok. Nie spodziewałem się też, że one tak ekspresowo znikną.  Niektórzy łowili nawet z wody te, które tam wpadły. Jednak poznański porządek to jest to – relacjonował wysłannik Trójki. Łukasz Karusta dodał, że równie szybko i sprawnie udało się wymienić ulotki na Trójkowe gadżety.

Natomiast Kuba Witkowski leciał helikopterem, z którego zrzucone były ulotki. – Wszystko wyglądało bardzo majestatycznie, udało nam się zrzucić materiały w czterech podejściach. W sumie było to 400 tys. ulotek, a leciały dwie maszyny Mi-2. Na pokładzie było po dwóch pilotów i tzw. techniczny członek załogi, który w tym przypadku właśnie rozrzucał ulotki – opowiadał Kuba Witkowski.

Helikopter
Helikopter zrzucił ulotki w okolicy Jeziora Maltańskiego

Słuchacze i czytelnicy, którzy zebrali najwięcej ulotek, mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami . "Punkt zwrotny" ulotek został uruchomiony w namiocie "Gazety Wyborczej" przy mecie toru regatowego nad Jeziorem Maltańskim i będzie czynny w godz. 12.00 - 17.00.

"Orzeł może" zawitał 2 maja także do Wrocławia , Krakowa i Warszawy .

W zależności od wagi przyniesionych ulotek, Trójka nagradza uczestników zabawy swoimi gadżetami. 133 zdobywców największej ilości ulotek otrzyma specjalnie zaprojektowane, designerskie zegarki z orłem. Aby ułatwić mieszkańcom zbieranie, torby na ulotki można było  odebrać w "punktach zwrotnych".

/

Poza tym Biuro Prezydenta Poznania rozdawało mieszkańcom flagi. Od 11.00 nad jeziorem Malta ponad tysiąc flag wydali pracownicy Urzędu Miasta i uczniowie 30 LO w Poznaniu. Tego dnia można zwiedzić poznański Rezerwat Archeologiczny Genius Loci na Ostrowie Tumskim za połowę ceny.

2 i 3 maja Stadion Miejski w Poznaniu zabłyśnie barwami biało-czerwonymi. Podświetlenie włączone zostanie około godz. 18.00.

W ramach akcji "Orzeł może" zostanie m.in. zaprojektowana "Wspólna Metka". Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Metkę nr 1 stworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski a metkę nr 2 Pierwsza Dama, Małżonka Pana Prezydenta, Pani Anna Komorowska.

Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki", która będzie zaprezentowana 4 czerwca, w dniu zakończenia akcji.

Zobacz więcej na temat: Orzeł może Poznań