Trójka

Męskie Granie 2013: wiemy kto zagra w Krakowie!

01.06.2013 17:20
- Kiedy wczoraj zamykaliśmy głosowanie o 12.00 nie spodziewałem, że będzie miała tak ogromną przewagę nad resztą wykonawców. Wzięła szturmem ten pierwszy tydzień! To cudowny głos, który burzy mury Jerycha - mówił Piotr Stelmach.
Maja Olenderek
Maja OlenderekFoto: mat.promocyjne
Posłuchaj
01'45 Męskie Granie 2013: wiemy kto zagra w Krakowie! (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
więcej

Pierwszym wykonawcą, którego wybrali słuchacze i który wystąpi w Krakowie w ramach Młodego Męskiego Grania 2013 jest Maja Olenderek Ensamble Od 25 maja przez 7 tygodni można wybierać młodych wykonawców, którzy zaprezentują się na scenie głównej w ramach Nowego Męskiego Grania. Co tydzień w "Myśliwieckiej 3/5/7" będziemy poznawać wykonawcę/zespół, który dołączy do tegorocznej trasy koncertowej.

- W tym roku można głosować na jednego z rekordowej liczby 32 wykonawców: Alters, Bad Light District, Bartek Kujawski, Coldair, Diox, Fonovel, Hello Mark, Hi Fi Banda, Hurragun, Joanna Duda, Leman Acoustic, Little White Lies, Łagodna Pianka, Maja Olenderek Ensamble, Milcz Serce, Miss God, Mooryc, Ms. No One, Ocean Of Noise, Plastic, PMM, Popsysze, The Rookles, Rubber Dots, The Shipyard, Stardust Memories, The Sunlight Earth, Tfaruk Love Communication, Ur, Weeping Birds, WNDKR oraz Zalef - ogłosił w Trójce pod koniec maja Piotr Stelmach .

Męskie Granie 2013: wszystko rozpocznie się w Żywcu!

Męskie Granie 2013 rozpocznie się 10 czerwca programem "W tonacji Trójki" nadawanym z Żywca. Podczas tej audycji zostanie zaprezentowany singiel promujący wydarzenie. Kto będzie jego wykonawcą? W zeszłym roku publiczność zaczarowali Katarzyna Nosowska i Marek Dyjak.

Właściwa trasa koncertowa rozpocznie się 13 lipca 2013 koncertem w Krakowie. W ubiegłym roku koncert inaugurujący Męskie Granie odbył się w Warszawie . 20 lipca Męskie Granie będzie gościć po raz pierwszy w Chorzowie. 27 lipca muzycy pojawią się we Wrocławiu, a 3 sierpnia w Gdańsku. W 2011 roku można było posłuchać tam Pink Freud i Muzykę Końca Lata . 10 sierpnia Męskie Granie zaprasza do Poznania, a 17 do Warszawy. Trasa koncertowa zakończy się 31 sierpnia w... Żywcu.

Na początku tego roku gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa". Zobacz niezwykły koncert!

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania.

Zapraszamy!

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

/


Zobacz więcej na temat: Kraków muzyka

Czytaj także

Męskie Granie 2013: wszystko rozpocznie się w Żywcu!

20.05.2013 16:50
Rąbek tajemnicy, którą owiane jest Męskie Granie 2013, uchylił w poniedziałkowej "W tonacji Trójki" Piotr Stelmach. Jak przyznał, nie może jeszcze zdradzić zbyt wiele, ale...
Męskie Granie 2013: wszystko rozpocznie się w Żywcu
Foto: Glow Images/East News
Posłuchaj
07'41 Męskie Granie 2013: wszystko zacznie się w Żywcu! (W tonacji Trójki)
więcej

Akcja rozpocznie się 10 czerwca, audycją "W tonacji Trójki" nadawaną z Żywca.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

10 czerwca podczas audycji inaugurującej cykl niezwykłych koncertów zostanie zaprezentowany singiel promujący wydarzenie. Kto będzie jego wykonawcą? W zeszłym roku publiczność zaczarowali Katarzyna Nosowska i Marek Dyjak.

Właściwa trasa koncertowa rozpocznie się 13 lipca 2013 koncertem w Krakowie. W ubiegłym roku koncert inaugurujący Męskie Granie odbył się w Warszawie >>>

20 lipca Męskie Granie będzie gościć po raz pierwszy w Chorzowie!

27 lipca muzycy pojawią się we Wrocławiu, a 3 sierpnia w Gdańsku. W 2011 roku można było posłuchać tam  Pink Freud i Muzykę Końca Lata >>>

10 sierpnia Męskie Granie zaprasza do Poznania, a 17 do Warszawy. Trasa koncertowa zakończy się w... Żywcu 31 sierpnia. 

Dodatkowo, jak zapowiedział Piotr Stelmach od najbliższej soboty w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" rusza niezwykły konkurs. Przez 7 tygodni będą Państwo wybierali młodych wykonawców (spośród 32 zespołów) które zaprezentują się na scenie głównej w ramach Nowego Męskiego Grania!

Na początku tego roku gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa". Zobacz niezwykły koncert!

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania. Zapraszamy!

/
Zobacz więcej na temat: koncert muzyka

Czytaj także

Męskie Granie 2013: trasa najbardziej okazała z dotychczasowych!

25.05.2013 18:20
- W konkursie są zespoły i wykonawcy z różnych bajek muzycznych. Tworzy to piękną, kolorową mozaikę - mówił Piotr Stelmach w "Myśliwieckiej 3/5/7".
Kasia Nosowska, dyr. artystyczna Męskiego Grania oraz Marek Dyjak dają Ognia na finał. Koncert w Trójce. 4.01.2013
Kasia Nosowska, dyr. artystyczna Męskiego Grania oraz Marek Dyjak dają "Ognia!" na finał. Koncert w Trójce. 4.01.2013Foto: fot. Andrzej Jarocki/PR
Posłuchaj
10'43 Męskie Granie 2013: trasa najbardziej okazała z dotychczasowych! (Myśliwiecka 3/5/7 / Trójka)
więcej

Od 25 maja przez 7 tygodni można wybierać młodych wykonawców (spośród 32 zespołów), którzy zaprezentują się na scenie głównej w ramach Nowego Męskiego Grania.
- W tym roku rekordowa liczba 32 wykonawców: Alters, Bad Light District, Bartek Kujawski, Coldair, Diox, Fonovel, Hello Mark, Hi Fi Banda, Hurragun, Joanna Duda, Leman Acoustic, Little White Lies, Łagodna Pianka, Maja Olenderek Ensamble, Milcz Serce, Miss God, Mooryc, Ms. No One, Ocean Of Noise, Plastic, PMM, Popsysze, The Rookles, Rubber Dots, The Shipyard, Stardust Memories, The Sunlight Earth, Tfaruk Love Communication, Ur, Weeping Birds, WNDKR oraz Zalef - ogłosił w Trójce Piotr Stelmach.

Co tydzień w "Myśliwieckiej 3/5/7" będziemy poznawać wykonawcę/zespół, który dołączy do tegorocznej trasy koncertowej i zaprezentuje się na scenie głównej w ramach Nowego Męskiego Grania. W sobotę, 1 czerwca ogłosimy, jaki zespół zagra podczas pierwszego koncertu w Krakowie.

Męskie Granie 2013: wszystko rozpocznie się w Żywcu!

Męskie Granie 2013 rozpocznie się 10 czerwca programem "W tonacji Trójki" nadawanym z Żywca. Podczas tej audycji zostanie zaprezentowany singiel promujący wydarzenie. Kto będzie jego wykonawcą? W zeszłym roku publiczność zaczarowali Katarzyna Nosowska i Marek Dyjak...

Właściwa trasa koncertowa rozpocznie się 13 lipca 2013 koncertem w Krakowie. W ubiegłym roku koncert inaugurujący Męskie Granie odbył się w Warszawie. 20 lipca Męskie Granie będzie gościć po raz pierwszy w Chorzowie. 27 lipca muzycy pojawią się we Wrocławiu, a 3 sierpnia w Gdańsku. W 2011 roku można było posłuchać tam Pink Freud i Muzykę Końca Lata. 10 sierpnia Męskie Granie zaprasza do Poznania, a 17 do Warszawy. Trasa koncertowa zakończy się 31 sierpnia w... Żywcu.

Na początku tego roku gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa". Zobacz niezwykły koncert!

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania.

Zapraszamy!

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Od soboty, 25 maja w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" rusza niezwykły konkurs. Przez 7 tygodni mogą Państwo wybierać młodych wykonawców (spośród 32 zespołów), którzy zaprezentują się na scenie głównej w ramach Nowego Męskiego Grania. - Warto głosować, warto wybierać i warto dawać szansę młodym. Przekonaliśmy się o tym w dwóch ostatnich latach podczas trasy koncertowej - przypomniał gospodarz "Myśliwieckiej 3/5/7".