Sobota z horrorem i Hiszpanią

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2023 19:51
Gdy upał nam doskwiera warto zaszyć się w kinie lub zacienionym salonie. Seans filmowy to świetny sposób na przetrwanie upalnych dni - horrory zaś zapewnią nam zimne poty. 
Dlaczego oglądamy horrory? Czy możemy się z nich czegoś nauczyć?
Dlaczego oglądamy horrory? Czy możemy się z nich czegoś nauczyć?Foto: Shutterstock.com

W audycji "Kto pytał?" naszymi gośćmi będą Mateusz Leszek z Tylko Movie oraz Michał "Radziej" Radziejewski. To właśnie z nimi porozmawiamy o horrorach, filmach, na których się boimy, a i tak je oglądamy. Sprawdzimy na które horrory warto wybrać się do kina, a także do których starych dreszczowców wciąż warto wracać. Czy nadal będziemy drżeć z przerażenia oglądając "Lśnienie" czy "Dziecko Rosemary"? 

Znawcy gatunku zdradzą czego z horrorów można się nauczyć, wyjaśnią też jakie są typy horrorów. Może być to mrożąca krew w żyłach rozmowa. Zapraszamy po 12.00

Gościem drugiej godziny audycji będzie Dorota Kłąb, podróżniczka. Ruszymy w podróż do Hiszpanii. Tym razem jednak ominiemy cudowną Barcelonę i Madryt, a wybierzemy się do Hiszpanii mniej znanej. Sprawdzimy, co warto odkryć na północy tego gorącego kraju na Półwyspie Iberyjskim. 

W audycji "Kto Pytał?" ruszymy też za ocean. Sprawdzimy co dzieje się na Kubie. Przyjrzymy się zmianą społecznym na wyspie, ale także sprawdzimy jak zorganizować wyprawę po wyspie i jakie wyzwania mogą na nas czekać. 

***

Na audycję z cyklu "Kto pytał?" w sobotę (17.08) o godzinie 12.00 zaprasza Oliwia Krettek

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka horror