Zgarniaj nagrody z nową aplikacją Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2022 00:01
Głośnik przenośny i uchwyt samochodowy z funkcją ładowarki indukcyjnej mogą być Twoje!
Pobierz nową aplikację Czwórki
Pobierz nową aplikację CzwórkiFoto: mat. promocyjne

Słuchanie Czwórki jeszcze nigdy nie było tak proste! Od teraz każdy Słuchacz może mieć dostęp do najlepszych audycji live, podcastów, setów dj-skich i wyjątkowych wywiadów na wyciągnięcie ręki! Wystarczy urządzenie z systemem Android lub iOS i błyskawiczne pobranie darmowej aplikacji mobilnej Czwórka Polskie Radio.

Wraz z uruchomieniem wygodnej apki, startujemy z konkursem, w którym do zgarnięcia są przenośne głośniki i nowoczesne uchwyty samochodowe z opcją ładowania bezprzewodowego. Wszystko po to, by można było nas słuchać jeszcze wygodniej.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że w okresie 3 października - 28 października będziecie śledzić audycje "Pierwsze Słyszę", "Stacja Kultura", "TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem", "Najlepszy Dzień Tygodnia" oraz "4 bieg". W każdej z nich prowadzący zadawać będą pytania dotyczące naszej nowej aplikacji. Swoje odpowiedzi prześlijcie nam za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w apce, a nasze jury wybierze te najciekawsze i nagrodzi je zestawami marki TechniSat.

Nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem i dołączcie do zabawy!

Sponsorem nagród w konkursie jest firma TechniSat.

Zobacz więcej na temat: konkurs