Catz ’N Dogz oraz Pan-Pot na Smolnej

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2017 14:11
Już 2 czerwca w stołecznym klubie Smolna oraz na przynależącym do niego Patio wieczór spod znaku wyjątkowych duetów – pochodzącego z Polski Catz ’N Dogs oraz niemieckiego Pan-Pot.
Catz N Dogz w Czwórce
Catz 'N Dogz w Czwórce Foto: Bartosz Bajerski/PR

Catz ’Dogz to jeden z najważniejszych polskich projektów na scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat. Duet tworzą Wojciech i Grzegorz, którzy wspólnie produkują, występują oraz prowadzą znany już na całym świecie label Pets Recordings. Artyści mają na swoim koncie 3 pełne albumy, mnóstwo świetnie przyjętych EP-ek oraz remiksy m.in. dla Basement Jaxx czy Kings Of Leon. Największym dowodem jakości projektu są marki, z którymi miał okazje współpracować – mowa tu m.in. o Dirtybird, Get Physical, Aus Music oraz Watergate, którego nakładem ukazał się ostatnio autorski mix Catz n’ Dogz z numerem 22. Z kolei kilka dni po ich występie na Smolnej ukaże się kompilacja „Friends Of Pets”, czyli aż 16 utworów od artystów zaprzyjaźnionych z Pets Recordings – m.in. od Jacek Sienkiewicz, SLG, Till Von Sein, Kornel Kovacs czy Adam Port

Pan-Pot to natomiast Tassilo Ippenberger oraz Thomas Benedix, czyli jeden z najbardziej charakterystycznych duetów w tanecznej elektronice. Projekt oficjalnie zadebiutował w 2005 roku i to nie byle gdzie, bo w barwach uznanego Mobilee Records, współzarządzanego przez Anję Schneider. To tam ukazały się również ich wielkie późniejsze hity, takie jak m.in. „Captain My Captain”, „Gravity” czy „Mental Rush”, a sety cyklicznie grane chociażby na imprezach z cyklu Mobilee Rooftop oraz na wielkim Time Warp dały im bardzo wysoką pozycję na scenie techno. Co ważne – Tassilo i Thomas nie spoczywają na laurach i od kilku lat prowadzą własną wytwórnię Second State oraz dzięki najnowszym technologiom wciąż udoskonalają swoje występy na żywo.

Patio: Friends of PETS

Seltron400
Earth Trax
Universo
Karol Aleksander
Newborn Jr.

Smolna:

Leon
Truant

Smolna 38 | 2.06.2016 | Tix: 40-50 PLN | Start: 20:00

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: Warszawa