X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Warszawa

Patryk Jaki: Warszawa będzie otwarta dla wszystkich

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki podczas konferencji prasowej zapowiedział otwartą Warszawę dla wszystkich, którzy chcą ciężko dla niej pracować oraz odniósł się do słów swojego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego, który na antenie Polsat News powiedział, że swoją ofertę kieruje do "warszawiaków z krwi i kości".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki zjednoczona prawica Warszawa wybory samorządowe

Jacek Wojciechowicz: nie miałem nic wspólnego z reprywatyzacją

- Nigdy nie byłem nominowany przez zarząd Platformy Obywatelskiej na stanowisko pierwszego zastępcy Hanny Gronkiewicz-Waltz. To była jej indywidualna decyzja. Mój udział w życiu partyjnym był dość słaby i zarząd miał o to do mnie pretensje. Kiedy się jednak zostaje wiceprezydentem Warszawy, to jeśli chce się uczciwie do tego podejść, nie ma czasu na partyjne nasiadówki. - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Wojciechowicz, kandydat na prezydenta Warszawy. 
Zobacz więcej na temat:  polityka reprywatyzacja Warszawa wybory samorządowe