X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

5. Prawie Kino Letnie

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 19:20
Projekt Prawie Kino, tworzony przez członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, zaprasza na jubileuszową, 5 edycję Prawie Kina Letniego. W tym roku hasłem przewodnim jest Kino Przemian, tych historycznych, ale też obyczajowych, kulturowych.
Prawie Kino Letnie 5
Prawie Kino Letnie 5Foto: mat. pras.

Każdego dnia na ekranie zobaczymy dwa filmy. Pierwszego dnia seanse rozpoczną się prelekcją Daniela Hastings'a, Attaché do spraw kulturalnych U.S. Embassy Warsaw. Na ekranach zobaczymy kultową, amerykańską komedię ,,Pół żartem, pół serio", z uroczą Marylin Monroe oraz ,,Amatora" Krzysztofa Kieślowskiego z moralnymi dylematami Filipa Mosza, granego przez niezapomnianego Jerzego Stuhra.
W sobotę obejrzymy kolejny film Kieślowskiego ,,Przypadek", gdzie przedstawione zostały trzy alternatywne życiorysy jednej osoby. Po projekcji filmu spotkamy się z Katarzyną Surmiak - Domańską, autorką książki "Kieślowski. Zbliżenie". Drugim filmem będzie zdobywca Oscara w kategorii Najlepszy Film - ,,Moonlight". Ostatni dzień poświęcony zostanie nowym głosom w kinie. Pierwszym prezentowanym filmem pełnometrażowy debiut Jagody Szelc ,,Wieża.Jasny dzień" poprzedzony prelekcją Kai Klimek. Natomiast ostatni film kina letniego to ,,Młodość" w reżyserii Paola Serrentino.

Prawie Kino Letnie będzie trwało od 14 do 16 czerwca. Codziennie seanse rozpoczynać się będą od godziny 21 na Małym Dziedzińcu na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego. Na całe kino letnie wstęp jest wolny, organizatorzy zapewniają również darmowy popcorn.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: kino