Slavic Game Jam 2019

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2019 20:05
Zawsze marzyłeś o stworzeniu własnej gry komputerowej? Tego lata będziesz miał idealną okazję, by tego dokonać! Już 18 lipca rusza piąta edycja Slavic Game Jamu - największego game jamu w Europie Środkowo-Wschodniej. Nieważne, czy jesteś profesjonalistą czy początkującym, możesz spróbować swoich sił i stworzyć grę w jeden weekend.
Slavic Game Jam
Slavic Game JamFoto: mat. pras.

Slavic Game Jam 2019 to wydarzenie dla każdego fana cyfrowej rozrywki. Jest to idealna okazja by stworzyć swoją wymarzoną grę wśród 300 innych deweloperów z branży. Za duża konkurencja? Niż bardziej mylnego - Slavic Game Jam jest pozbawiony wszelkiej rywalizacji. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a w takim gronie pasjonatów gier na pewno jej nie zabraknie. Uczestnicy będą tworzyli gry od piątku (19.07) do niedzieli (21.07) przez 48 godzin, w trakcie których czeka na nich też sporo innych atrakcji. Slavic Game Jam 2019 odbędzie się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii przy Politechnice Warszawskiej.

Jak co roku, wydarzeniu będą także towarzyszyć serie wykładów i warsztatów, gdzie każdy uczestnik może poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Ponadto, będzie to dobra okazja do nawiązania kontaktów z ludźmi z branży. Jednakże, żeby nie odrywać nikogo od pracy nad grą, prelekcje odbędą się w czwartek, 18 lipca, w ramach nowej mini konferencji Slavic Talks. Poszukiwacze wiedzy, którzy nie chcą brać udziału w weekendowym game jamie, mogą nabyć osobne bilety wyłącznie na ten dzień.

Oficjalne otwarcie game jamu odbędzie się w piątek, 19 lipca o 12:00, ale wszystkich uczestników zapraszamy już w czwartek wieczór na imprezę inauguracyjną. Danie główne - koncert muzyki elektronicznej na żywo.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: gry