X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ruszyły zapisy na 4 FAM

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 21:33
Do czego może przydać się smartfon w instytucji kultury? Jak angażować odbiorców używając kanałów mobilnych? Jak projektować wciągające aplikacje i gry mobilne? Jakie trendy i technologie wykorzystać?
4FAM
4FAMFoto: mat. pras.

Wszystko to i wiele więcej już 8 października podczas IV FAM – Forum Aplikacji i Gier Mobilnych, jedynego w Polsce wydarzenia łączącego kulturę i technologie mobilne.

Jak co roku na uczestników czekają: warsztaty prowadzone przez praktyków, pokazy nowych technologii i nowość: interaktywne panele dyskusyjne, podczas których będzie można zdobyć specjalistyczną wiedzę i podyskutować z ekspertami.

Kultura mobile

W tym roku FAM startuje pod hasłem Kultura mobile. Ta szeroka kategoria zbiera różne obszary naszego życia, którym chcemy się przyjrzeć:

  • dostęp do kultury za pomocą urządzeń mobilnych;
  • projektowanie na urządzenia mobilne – trendy UI/UX i ciekawe praktyki
  • rozwój przy wsparciu technologii mobile – mój własny, a także grupy, którą wspieram;
  • wzrost kontroli i świadomości tego, w które obszary życia ingerują technologie mobilne, kwestie prywatności naszych danych.

Poruszymy także takie tematy, jak: etyka mobile i MOBIkieta, zero waste, minimalizm. Będziemy dyskutować o tym, jak aplikacje i gry mobilne mogą pomóc nam uczyć się, zdobywać wiedzę, a nawet...osiągać szczęście i spokój.

Dla kogo?

FAM to jedyne w Polsce wydarzenie dotyczące zastosowania aplikacji i gier mobilnych w działaniach społecznych i kulturalnych. Biorą w nim udział animatorzy i menedżerowie kultury, projektanci, artyści, przedstawiciele instytucji kultury, organizacji pozarządowych, biznesu, administracji publicznej oraz mediów.
To przestrzeń dla wszystkich tych, których interesuje zastosowanie technologii mobilnych w kulturze i edukacji

Korzyści

Uczestnikom FAM oferujemy unikalną wiedzę, która pomoże rozwijać instytucje kultury w czasach cyfrowej transformacji. Umiejętności zdobyte podczas praktycznych warsztatów i spotkań z ekspertami branży mobile ułatwią rozpoczęcie pracy nad projektem mobilnym lub rozwinięcie go. Pokażemy jak korzystać z dostępnych i bezpłatnych aplikacji do tworzenia i ulepszania oferty edukacyjnej i kulturalnej instytucji lub organizacji.

FAM – IV Forum Aplikacji i Gier Mobilnych
Warszawa, 8 października 2019 r., w godz. 9:30-16:00
Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: gry wideo