X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Random Boys Festival 2

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2019 20:00
Headlinerem BRENNAN SAVAGE (US) z gościnnym udziałem DRIPPIN SO PRETTY (US)!
Random Boys Festival 2
Random Boys Festival 2Foto: mat. pras.

22 listopada w Warszawie w klubie Proxima, odbędzie się druga edycja RANDOM BOYS FESTIVAL, wydarzenia promującego undergroundowy Hip Hop. Poza najlepszymi, zdaniem organizatorów, graczami polskiego undergroundu, takimi jak WIFI KLAN, ZIBEX, GUGU, URBOISHAWTY, HAPPYBOYS, WATCHMEDIESLOWLY & LOUIS VUITEKK oraz NATH, w drugiej edycji pojawią się również goście specjalni zza oceanu - BRENNAN SAVAGE (US) najbliższy przyjaciel śp. Lil Peepa, który stara się kontynuować jego spuściznę, jako przedstawiciel nurtu muzycznego post-emo rap oraz DRIPPIN SO PRETTY (US). Zaproszeni wykonawcy, zaprezentują się podczas ośmiu setów. 

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: hip-hop