20. Edycja Ostróda Reggae Festival Przeniesiona na 2021

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2020 23:39
Mimo całej pracy włożonej już w tegoroczną 20 edycję festiwalu, jesteśmy zmuszeni przenieść ją na przyszły rok. Nasz jubileusz odbędzie się w dniach 8-11.07.2021 w Ostródzie.
Ostróda Reggae Festival 2019 - od lewej: Damian Sikorski, Mirosław Maken Dzięciołowski i Piotr Kolaj
Ostróda Reggae Festival 2019 - od lewej: Damian Sikorski, Mirosław 'Maken' Dzięciołowski i Piotr KolajFoto: Czwórka/Marta Hoppe

Nasza decyzja spowodowana jest przede wszystkim zagrożeniem epidemiologicznym i wynikającymi z niego decyzjami władz, jak i logistycznymi problemami jak przeloty, kwarantanny itp.

Jesteśmy w kontakcie z wszystkimi zaplanowanymi na ten rok artystami i pozostajemy dobrej myśli, że większość z nich zobaczycie w 2021 roku. Nie zdążyliśmy Wam jeszcze zdradzić wszystkich asów, które mieliśmy w rękawie. Nasz program zapowiadał się znakomicie i nie inaczej będzie w przyszłym roku. Stęsknieni za sobą, spotkamy się z zupełnie nową energią w lepszym czasie.

Planujemy ciekawe wydarzenie online, żeby wypełnić pustkę powstałą po tegorocznej edycji. O jego szczegółach będziemy informować. W chwili obecnej intensywnie nad tym pracujemy. To również dla nas nowa sytuacja i nowe doświadczenie.

Wierzymy, że znów spotkamy się w Ostródzie za rok w tym samym lub jeszcze większym gronie. Ufamy, że pandemia przeminie. Jesteśmy przekonani, że rozumiecie nasze powody i zawsze będziecie z nami.

Jako że konieczność przeniesienia imprezy wiąże się również z dodatkowymi kosztami z naszej strony, apelujemy do wszystkich, aby zachowali zakupione już karnety. Zachowują one swoją ważność w przyszłym roku. Wszystkie osoby, które w ten sposób pomogą nam przetrwać, zostaną przez nas specjalnie uhonorowane podczas edycji 2021.

Jeżeli jednak zdecydujecie się na zwrot, wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie wyłącznego ich dystrybutora Ebilet: https://www.ebilet.pl/regulamin/

Do zobaczenia w przyszłym roku. Zapiszcie ten termin: 8-11.07.2021.

Organizatorzy
Positive Music Promotion

Zobacz więcej na temat: Ostróda Reggae Festival