Polskie Radio
Section05
Ostróda Reggae Festival

Ostróda Reggae Festival 2023. Co w programie?

Koncerty, premiery, jubileusze zespołów, konkurs Czwórki i dużo aktywności pozascenicznych - wszystko to czeka na uczestników tegorocznej odsłony Ostróda Reggae Festival. - Festiwal zawsze daje możliwość, żeby pokazać coś unikatowego, coś specjalnego, coś, co publiczność zapamięta - mówi Mirosław "Maken" Dzięciołowski, dziennikarz muzyczny i współorganizator festiwalu. Czwórka jest patronem wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Maken reggae Kamil Jasieński

Ostróda Reggae Festiwal 2023. "Polskie reggae ma się świetnie"

Zion Train, Nattali Rize, Vavamuffin, Dub Pistols, Immanuel czy Tabu - to tylko niektóre z gwiazd, jakie usłyszymy podczas tegorocznego Ostróda Reggae Festival. - Staramy się nie zamykać w jednym "podgatunku" reggae, chodzi o pozytywne wibracje, pulsujące brzmienia i dobrą zabawę - mówił dziennikarz muzyczny Mirosław "Maken" Dzięciołowski. Święto muzyki wystartuje już po raz 22. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Maken Numer Raz reggae

Ostróda Reggae Festival - super wibracje i rodzinna atmosfera

W Ostródzie, pod patronatem Czwórki, odbyło się wielkie święto reggae. - Ostróda Reggae Festival, to wspaniała muzyka, atmosfera i wibracje - mówi Piotrek "Boleo", z Boleo & Follow The Riddim, zwycięzca zeszłorocznej odsłony Czwórka Reggae Contest. - Ostróda jest wyjątkowa, bo to jeden z ważniejszych festiwali nie tylko w Polsce, ale także w Europie.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka reggae Mateusz Kulik Marta Hoppe Szymon Jaworski Damian Sikorski