X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Płyta tygodnia: Karolina Czarnecka i UV "Solarium 2.0"

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2018 12:17
"Solarium 2.0" to projekt Karoliny Czarneckiej, którego premiera miała miejsce 20 kwietnia 2018 roku. 
Fragment okładki płyty Karoliny Czarneckiej i UV Solarium 2.0
Fragment okładki płyty Karoliny Czarneckiej i UV "Solarium 2.0"Foto: mat. pras.

Za muzykę odpowiedzialny jest skład UV, który tworzą Michał Górczyński i Jacek Kita. Teksty napisali Czarnecka i Michał Walczak (reżyser, dramatopisarz, założyciel grupy Pożar w Burdelu). Materiał nagrał i zmiksował Andrzej Izdebski (producent muzyczny, który współpracuje m.in. z Kazikiem, Braćmi Figo Fagot oraz Ralphem Kaminskim). Nad stroną wizualną czuwa Domi Grzybek (projektantka, kostiumograf tworzy na pograniczu mody, malarstwa i sztuk wizualnych).

Solarium 2.0. to kontynuacja historii Tiny znanej z wydanej dwa lata temu EP-ki Czarneckiej "Córka". Tina wyjechała wtedy do Stolicy, żeby śnić swój wielkomiejski sen. Longplay to zaproszenie do jej niepokoju, gdzie można wypić herbatę i zjeść ciastko, usiąść na materacu i posłuchać relacji z wycieczki. Dziewczyna wróciła właśnie z planety Solarium. Nie pojechała tam metrem, ani nie odleciała statkiem kosmicznym, nie ruszyła się nawet z miejsca. Zbyt była podlaska i samotna, żeby nie wpaść w Króliczą Norę. Poobijana, z ręką na temblaku w końcu wróciła. Ten projekt to pamiątki, które ze sobą przywiozła: książeczka z Pierwszej Komunii, zbita lufka, gitara elektryczna, pastelowo-różowe majtki i kosmiczny pył.

Koncerty odbywać się będą w formie one woman musical, klipy będą raczej videoblogami, a sama płyta to nie tylko zwykłe CD, ale swoista rejestracja z niepokoju dziewczyny, która urodzona w 89’ próbuję utrzymać się na powierzchni kapitalistycznej wody.


Tracklista:

 1. Mój Pokój
 2. Tina
 3. Anaruk
 4. Ronja
 5. Biały Kucyk
 6. Wycinanka
 7. Inkuby Sukkuby
 8. Solarium
 9. Księżniczkowisko
 10. Marsz Śmieci
 11. Piosenka o niekońcu świata
 12. Przytulisko
 13. Igloo
 14. Outro

mat. pras./ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak