Płyta tygodnia: GrubSon "Akustycz(nie)zupełnie"

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2021 13:20
27 listopada 2020 roku ukazał się album GrubSona o przewrotnym tytule "Akustycz(nie)zupełnie". Gościnnie na płycie pojawiają się zaprzyjaźnieni Artyści: Marika, Mrozu, Jarecki, Paprodziad i Igor Herbut.
GrubSon
GrubSonFoto: Marta Kacprzak/mat. promocyjne

Zobacz też
Grubson 1200.jpg
"Był sobie numer". GrubSon o "Na szczycie"

GrubSon, znany z doskonałego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu, tym razem nagrał płytę w zupełnie świeżej akustyczno-elektronicznej odsłonie. Utwory, podobnie jak w przypadku całej dotychczasowej kariery artysty, są zarówno komentarzem społecznym, jak i opowieścią o nas samych.

GRUBSON - AKTUAL(NIE)LEPSZA WERSJA (Official Video) / GRUBSON//Official

Posłuchaj
grubson 1200.JPG
GrubSon z płytą "Akustycz(nie)zupełnie". "To zabawa dźwiękiem i słowem"

Jak przyznaje sam Artysta, to jego najbardziej osobista płyta w całej dotychczasowej karierze, której nie byłby w stanie nagrać wcześniej, a dzięki bliskiej współpracy z Jakubem Mitorajem, uzyskał potrzebną perspektywę. Współpraca, która zaczęła się od wspólnych tras koncertowych (Mitoraj to członek Sanepidu Live Band grającego z GrubSonem od lat) i akustycznych brzmień, pozwalających na zupełnie nowe aranże, zdawałoby się skostniałych brzmień, zabrała muzyków we wspólną, nieskrępowaną i bardzo odważną muzyczną podróż - od naturalnego, czystego brzmienia gitary, po elektroniczne granice gatunków.

Grubson - Rudeboy Stance [Czwórka Live]

Album "Akustycz(nie)zupełnie" został "zaprojektowane" tak precyzyjnie, aby przy każdym odsłuchaniu zaskakiwać odbiorców czymś nowym. Za całościową oprawę graficzną nowego wydawnictwa odpowiadają Bartłomiej Walczuk i Julia Konopka / Osom © Studios, za produkcję albumu Grubson i Jakub Mitoraj, a za mix i mastering DJ Eprom.

Album będzie prezentowany w "Muzycznym Lunchu" - od poniedziałku (04.01) do piątku (08.01), po godz. 13.00. Wtedy też będzie szansa, by go od nas otrzymać.

mat. promocyjne/kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka