Poznaj lepiej artystów SnowFest 2024

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2024 14:03
Festiwal rusza ze specjalnym cyklem.
Rudimental
RudimentalFoto: Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Odliczanie do SnowFest Festival 2024 wchodzi w decydującą fazę! Już za niespełna dwa miesiące Szczyrk zamieni się w polską stolicę najlepszej muzyki, sportów zimowych i - nie zważając na aurę - gorących emocji.

Organizatorzy imprezy postanowili zadbać o jak najlepsze przybliżenie uczestnikom sylwetek artystów, którzy 1 i 2 marca rozgrzeją festiwalową publiczność. Do sieci trafił właśnie pierwszy odcinek cyklu Meet The Artist. Na pierwszy ogień idzie niezwykle popularna ekipa Rudimental.

Wśród dotychczas zaproszonych wykonawców znaleźli się najlepsi przedstawiciele swoich gatunków muzycznych, a każdy miłośnik energetycznego brzmienia z pewnością znajdzie coś dla siebie. Po dwóch ogłoszeniach w rozpisce znajdziemy m.in. PRO8L3M, Röyksopp, Delta Heavy, ŚW. BASS czy DJ-a Marky.

- Jesteśmy już 11 lat na festiwalowym rynku, nikt nie pali się, by stworzyć nam konkurencję. Po tylu latach chyba już wiem, czemu nikt się nie garnie, by stworzyć podobne zimowe wydarzenie. To nie jest łatwy temat, co roku z nim walczymy i chcemy odczarować zimę - opowiadał na naszej antenie Igor Fleiszer, organizator imprezy.

Już wkrótce dowiemy się, kto jeszcze zasili line-up SnowFest Festival 2024, a organizatorzy już pracują nad kolejnym odcinkiem serii Meet The Artist. Bądźcie czujni!

 

Zobacz więcej na temat: SnowFest