Polskie Radio
Section05
SnowFest

Gooral – elektroniczne brzmienia prosto z gór

Łączy muzykę elektroniczną z tym, co, jak sam określił, "przyjdzie mu do duszy" – m.in. piszczałkami beskidzkimi, okarynami z Peru, różnego rodzaju grzechotkami, no i ze skrzypcami. Gooral, bo o nim mowa, jest jednym z artystów, którzy zagrają na tegorocznej, odbywającej się online, edycji SnowFest Festival. Koncert będzie retransmitowany na naszej antenie w sobotę (6 marca) o godz. 17.10.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp SnowFest online Trójka sporty zimowe

Snowfest Festival z radiową Trójką oraz Czwórką

Czwórka i Trójka po raz kolejny objęły patronat medialny nad największym zimowym festiwalem muzycznym w Polsce. SnowFest Festival w tym roku odbędzie się online, jednak obie anteny Polskiego Radia będą aktywnie uczestniczyć w jego przebiegu. 5 i 6 marca w mediach społecznościowych oraz audycjach Programu 3 i Czwórki koncerty m.in. Goorala, DJ Noz, Novika & Mr. Lex czy iRobot.
Zobacz więcej na temat:  Trójka SnowFest Novika grubson Piotr Baron szczyrk

Koncerty, wywiady i archiwalne perły. Trwa SnowFest Festiwal

Archiwalne koncerty Łąki Łan, Grubsona oraz Goorala, wypowiedzi artystów, widowiskowe ujęcia równie widowiskowych tricków na snowboardzie, nadzwyczajne sety i dużo energii – oto co czeka nas podczas SnowFest Online 2021, największego festiwalu muzyki i sportów zimowych w Polsce. O wyjątkowej, nie tylko ze względu na pandemiczne realia, ósmej edycji wydarzenia opowiedział w Trójce jego producent, współorganizator i dyrektor artystyczny Igor Fleiszer.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp SnowFest online Trójka sporty zimowe

Trwa SnowFest Online 2021!

Po raz 8. organizatorzy SnowFest Festival Powered by Tauron zapraszają wszystkich fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house i electro jak również zimowego freeride’u na jedyny zimowy festiwal w Polsce. Mimo iż w tym roku festiwal odbywa się on-line, bogaty program artystyczny pozostaje bez zmian. Na wirtualnej scenie grają topowi polscy DJ-e i artyści m.in. Gooral, Novika & Mr. Lex czy Last Robots. Nie brakuje również interesujących wywiadów z artystami i sportowcami oraz unikalnych materiałów archiwalnych ze wszystkich poprzednich edycji. Całość prowadzi Piotr Kędzierski.
Zobacz więcej na temat:  Trójka SnowFest szczyrk patronat Novika online

SnowFest Festival Powered By Tauron 2020 – podsumowanie

Za nami siódma edycja festiwalu SnowFest Powered By Tauron, który odbył się w dniach 28 i 29 lutego w Szczyrku. Stolica polskiej zimy po raz kolejny wypełniła się po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej. Warto dodać, że także wszyscy miłośnicy freeski oraz snowboardu, którzy przybyli pod Skocznię Skalite mogli podziwiać czołowych riderów podczas ich występów. 
Zobacz więcej na temat:  SnowFest

SnowFest Powered by Tauron 2020 – Szczyrk / 28 i 29 lutego 2020

Już niedługo SnowFest Festival powered by Tauron po raz 7. udowodni, że impreza do rana pod gołym niebem to nie tylko domena ciepłych, letnich miesięcy. Najgorętsze wydarzenie trwającego sezonu zimowego odbędzie się w beskidzkim Szczyrku – i trudno się dziwić, bo kurort rokrocznie nie znajduje w Polsce dorównujących mu konkurentów pod względem warunków, zajawki i gościnności. Całe województwo też od lat trzyma się w czołówce najatrakcyjniejszych pod względem turystyki miejsc na krajowym podwórku, m.in. za sprawą natury i krajobrazów, ciekawej historii oraz bogatej oferty kulturalnej. 
Zobacz więcej na temat:  szczyrk SnowFest