X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Czwórka startuje w Onkobiegu

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2015 17:30
W niedzielę (6 września) na warszawskim Ursynowie odbywa się charytatywny Onkobieg. Jest tam nasze plenerowe studio i moc atrakcji!
Onkobieg wystartuje w tym roku już po raz ósmy
Onkobieg wystartuje w tym roku już po raz ósmyFoto: Czwórka

W godz. 10.30-14.30 na uczestników biegu czekają wyjątkowe animacje i konkursy z radiową Czwórką oraz popularna wśród słuchaczy fotobudka. Nie brakuje znakomitej muzyki granej na żywo przez  DJ-a Berta.

Punktualnie o godz. 12.00 rozpoczyna się rozgrzewka, którą prowadzi Paweł Nastula, a o 12.30 rusza tegoroczny bieg charytatywny, w którym startuje również Czwórkowa reprezentacja.

Imprezę prowadzą Iwona Kutyna i Romek Wójcik – dziennikarze Radiowej Czwórki.

Onkobieg to impreza sportowo-edukacyjna, której główną ideą jest pomoc w zebraniu środków pieniężnych na rzecz Stowarzyszenia SARCOMA i jego podopiecznych. Trasa Onkobiegu o długości 1350 m biegnie wokół budynku Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Cały bieg trwa 60 minut, a w tym czasie każdy uczestnik może pokonać w dowolny sposób i dowolną ilość razy trasę biegu. Patronad medialny nad akcją objęła radiowa Czwórka.

"PlenAir" to cykl wyjazdowych audycji Radiowej Czwórki. Stacja odwiedza wybrane miejsca w kraju, popularne wśród młodych ludzi, skąd nadaje interaktywne, zróżnicowane tematycznie audycje. Na słuchaczy i uczestników imprez plenerowych czeka mnóstwo atrakcji, m.in. spotkania z dziennikarzami i ich ciekawymi gośćmi, animacje, konkursy i dużo dobrej muzyki.

***

Na relacje "PlenAir'u" na naszej antenie zapraszamy w niedzielę (6.09) w godz. 10.50 - 15.00.

mat. pras./mg

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak