Milky Wishlake: zrobiłem piosenki, które wyważą drzwi

Studiował w konserwatorium jazzowym w Rotterdamie. W Polsce wzięła go pod skrzydła wytwórnia Nextpop. O płycie Milky'ego Wishlake'a "Wait For Us" mówi się, że będzie z najbardziej obiecujących wydawnictw tego roku.
Na płycie Milkyego Wishlakea pojawiają się goście specjalni - w tym jeden z najbardziej melancholijnych artystów młodego pokolenia
Na płycie Milky'ego Wishlake'a pojawiają się goście specjalni - w tym jeden z najbardziej melancholijnych artystów młodego pokoleniaFoto: mat. promocyjne/Filip Blank
O Audycji
Tytuł Milky Wishlake: zrobiłem piosenki, które wyważą drzwi
Prowadzący Borzym Norbert
Opis

Studiował w konserwatorium jazzowym w Rotterdamie. W Polsce wzięła go pod skrzydła wytwórnia Nextpop. O płycie Milky'ego Wishlake'a "Wait For Us" mówi się, że będzie jednym z najbardziej obiecujących wydawnictw tego roku.

W Czwórce premierowo zaprezentowaliśmy utwór "Hidden". - To piosenka o ludziach, którzy boją się wyrażać swoje marzenia, którzy niepostrzeżenie przemykają przez życie - tłumaczy muzyk.    

W sumie na krążku "Wait For Us" znajdzie się 10 utworów utrzymanych w popowym klimacie - z domieszką elektroniki i neo-soulu. Nam artysta tłumaczy, dlaczego konsekwencja nie jest jego najmocniejszą stroną i co takiego urzeka go w latach 80.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Gość: Kamil Zawiślak (Milky Wishlake)

Data emisji: 15.02.2016

Godzina emisji: 13.00

kul/kd

Playlista
Tagi

Playlista