X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bela Komoszyńska o o trasie koncertowej, która "pączkuje"

"Amor Tour" to druga w historii zespołu trasa koncertowa promująca nominowany do nagrody Fryderyka album pt. "Roma". Jakie niespodzianki zaplanowali dla swoich fanów artyści? 
Bela Komoszyńska, wokalistka zespołu Sorry Boys
Bela Komoszyńska, wokalistka zespołu Sorry BoysFoto: czwórka
O Audycji
Tytuł Muzyczny lunch 2018/02/07 13:00
Prowadzący

Damian Sikorski

Playlista

Jak opowiadała wokalistka Sorry Boys Bela Komoszyńska jest to trasa, która "pączkuje". - Dzięki temu, że trwa kilka miesięcy, co jakiś czas pojawia się nowy termin. Dlatego warto zaglądać na naszą stronę internetową, gdzie pojawiają się najświeższe informacje o naszych koncertach - mówiła w rozmowie z Damianem Sikorskim. 

- Do udziału we wspólnym projekcie zaprosiliśmy artystów, z którymi współpracujemy i przyjaźnimy się od lat. Efekty tej współpracy będzie można usłyszeć na żywo w trakcie kolejnych koncertów "Amor Tour" - zapraszała artystka.

Jakich artystów będziemy mogli usłyszeć na trasie? Czym "Amor Tour" różni się od trasy "Romy" i dlaczego wokalistka twierdzi, że jest anagramem swojej poprzedniczki? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z gościem.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Gość: Bela Komoszyńska (wokalistka zespołu Sorry Boys)

Data emisji: 7.02.2018

Godzina emisji: 13.05

 
Playlista