Pablopavo i Ludziki - "Marginal". Disco, które brzmi jak jazz

12 października ukazał się piąty album Pablopavo i Ludziki pt. "Marginal". O nowej płycie z Pawłem Sołtysem i Jakubem Sadowskim rozmawia dziennikarka Czwórki Ula Kaczyńska.
Paweł Sołtys Pablopavo, Ula Kaczyńska,  Jakub Sadowski Earl Jacob
Paweł Sołtys 'Pablopavo', Ula Kaczyńska, Jakub Sadowski 'Earl Jacob' Foto: Kamil Jasieński/Czwórka
O Audycji
Tytuł Pablopavo i Earl Jacob  o "Marginal". Disco z tekstami od literackich noblistów
Prowadzący Kaczyńska-Kędziora Urszula
Opis

- Staramy się być uczciwi wobec słuchaczy. Oszustwem byłoby, gdybyśmy nie zauważali przemijania. Groteskowi są czterdziestoletni wokaliści, którzy udają, że mają dwadzieścia lat - Warto się „odmładzać” sięgając po nowe inspiracje. Nie ma sensu tkwienie na siłę w jednym gatunku narzekając na to, że kiedyś robiło się lepszą muzykę - mówił gość Uli Kaczyńskiej, wokalista i pisarz Paweł Sołtys.

- Nasza muzyka jest dojrzalsza, bo z wiekiem świadomość samego siebie staje się coraz większa. To słychać w tekstach - dodawał Earl Jacob.

Co wspólnego z nowym albumem Pablopavo ma serial „Czterdziestolatek”? Jaką figurę w PRL-u spełniał inżynier Karwowski i kim byłby dzisiaj? Jaka jest płyta "Marginal" i czego nie wypada współczesnym czterdziestolatkom? O tym w audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Goście: Paweł Sołtys 'Pablopavo' (wokalista, kompozytor, autor tekstów piosenek, pisarz); Jakub Sadowski 'Earl Jacob' (wokalista, współtworzący formację Pablopavo i Ludziki) 

Data emisji: 25.10.2018

Godzina emisji: 13.16

ac/kd

Playlista
Tagi
Playlista