Krakowski klub Szpitalna 1. "W marcu nowa odsłona"

- Ostatnio było u nas dużo zmian, jest sporo nowych koncepcji - mówił w Czwórce Łukasz Wiesławski. - Mamy pomysł, by urozmaicić formułę klubową. Wystąpią m.in. Dis Fig, Teki Latex czy kolektyw Siren.
Kolektyw Siren,  teki Latex i Dis Fig
Kolektyw Siren, teki Latex i Dis FigFoto: mat. pras./Szpitalna 1
O Audycji
Tytuł Krakowski klub Szpitalna1. "W marcu nowa odsłona"
Prowadzący Kasprzyk Maciej
Opis

Jak podkreślał, pierwsze imprezy muzyczne już potwierdzone. - Zaczniemy od DJ-ki Dis Fig, która w bardzo przewrotny sposób łączy industrialne techno z rapem i specjalizuje się w mashupach, jest w tym naprawdę świetna - przekonywał Łukasz Wiesławski. To będzie bardzo fajne otwarcie i prezentacja postaci, która dopiero wchodzi na scenę, a niebawem wyda swój debiutancki album. 16 marca na naszej scenie zagości niesamowity DJ Teki Latex. To postać znana od wielu lat osobom, które śledziły dawną scenę electro - mówił gość Czwórki.

Na Szpitalnej 1 w drugiej połowie marca pojawi się też m.in. londyński kolektyw Siren, który wspiera działalność "kobiet i osób niebinarnych na szeroko pojętej scenie techno" - jak piszą o sobie artystki. Co jeszcze będzie się działo podczas kolejnych weekendów klubie Szpitalna 1 w Krakowie i na czym polegają "open decki"? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W programie także duża dawka dobrej elektroniki.

Nad klubowymi wydarzeniami patronat objęła radiowa Czwórka. ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Goście: Łukasz Warna-Wiesławski (klub Szpitalna 1)

Data emisji: 19.02.2019

Godzina emisji: 13.05

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista