X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mike Polarny łączy siły z kubańskimi muzykami

- Naturalnym celem moich podróży jest muzyka - mówi w Czwórce artysta. - Nie chcę by moja brzmiała zbyt cyfrowo, dlatego zdecydowałem się na współpracę z wieloma artystami - dodaje. 
Mike Polarny w Czwórce
Mike Polarny w CzwórceFoto: Martyna Ogonek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Mike Polarny łączy siły z kubańskimi muzykami
Prowadzący Borzym Norbert

Kilka lat temu Mike Polarny opuścił Polskę, by wyjechać na intensywny kurs muzyczny do Nowego Jorku. - Po kilku miesiącach stwierdziłem: starczy Nowego Jorku, trzeba jechać dalej. I tak pojechałem do Meksyku, za chwilę na Kubę. Pojechałem tam na miesiąc i kompletnie zwariowałem - zdradza w rozmowie z Norbertem Borzymem. - Potem wracałem do Polski kilka razy i zacząłem jeździć po całym świecie. 

"Trip to Cuba" to pierwszy utwór artysty stworzony na Kubie. Tym utworem wygrał też Ninja Tune Records and Dubspot New York contest w 2015. - Nim otworzyła się cała zabawa, 5-6 lat temu. Właśnie kończę cały album, na którym będzie 11 utworów - mówi Mike. - Kilka lat temu nawet bym o tym nie marzył. 

Jaka jest scena elektroniczna na Kubie? Czym fascynuje go muzyczny styl rumba? Jakie znaczenie w jego życiu dziś mają Kuba i Panama? O tym m.in. w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Norbert Borzym (DJ Bert)

Gość: Mike Polarny (Sound Traveler)

Data emisji: 18.10.2019

Godzina emisji: 13.05

pj

Goście
Playlista
Tagi
Playlista
  • Mery Spolsky - Ups! (feat. Igorilla)
  • Mike Polarny,, - Trip to Cuba