X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Raper Tau: w Ameryce od zawsze rapuje się o Bogu

- Jako praktykujący katolik w moich tekstach odwołuję się do religii, ale nie wiem, czy Polska publiczność jest na to gotowa - mówi raper Tau.
Tau niedawno nawrócił się i stał się praktykującym katolikiem. Śpiewa o tym w swoich kawałkach, a teraz opowiada w Czwórce
Tau niedawno nawrócił się i stał się praktykującym katolikiem. Śpiewa o tym w swoich kawałkach, a teraz opowiada w CzwórceFoto: By Wiktor Franko źr. facebook.com/WiktorFrankoPhotography
O Audycji
Tytuł Raper Tau: w Ameryce od zawsze rapuje się o Bogu
Prowadzący Witak Michał
Opis

- Jako praktykujący katolik w moich tekstach odwołuje się do religii, ale nie wiem, czy Polska publiczność jest na to gotowa - mówi raper Tau.

Czytaj także
marika 1200.jpg
Marika ma już dość reggae!

Jego przygoda z hip-hopem zaczęła się w 2008 roku, trzy lata później jako Medium wydał pierwszy, dostępny w powszechnej sprzedaży album zatytułowany "Teoria równoległych wszechświatów" - Już występując pod tym pseudonimem, starałem się zrozumieć ścieżkę wiary - tłumaczy gość Czwórki. - Kiedy zacząłem doświadczać swojego ducha, zrozumiałem, że pójście tą drogą wyklucza kompromisy i nie mogę w jednym numerze mówić o Bogu, a w drugim rzucać mięsem.

15 grudnia ukazał się jego najnowszy krążek "Restaurator". W auducji prezentujemy utwory z nowej płyty, a Tau opowiada, jak podróż do Izraela odmieniła jego życie.

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Gość: Piotr Kowalczyk (raper Tau)

Data emisji: 15.12.2015

Godzina emisji: 22.00

kul/mc

Playlista
Tagi
Playlista
  • TAU - Pinokyo
  • Tau, - Restaurator
  • Tau, - Fair Play
  • Tau, - Sternik
  • Tau, - Ostatni Taniec
  • Tau, - Święty
  • Tau, - Casanova
  • Tau, - Goliat
  • Tau, - Język Miłości
  • Dj Abdool, - Set Numer Raz na fali vol 1