Adi Nowak: moim instrumentem jest głos

- Ponieważ moim instrumentem jest głos, pracuję przede wszystkim nad warsztatem lirycznym. Poświęcam temu dużo czasu i staram się nie powielać schematów - opowiada Adi Nowak, artysta, który pojawi się na Czwartej Scenie Czwórki na festiwalu Up To Date w Białymstoku.
Adi Nowak jest przedstawicielem nowej generacji raperów, którzy zrywają z modnymi i utartymi konwencjami.
Adi Nowak jest przedstawicielem nowej generacji raperów, którzy zrywają z modnymi i utartymi konwencjami.Foto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Adi Nowak: moim instrumentem jest głos
Prowadzący Michał Witak
Opis

Artysta zadebiutował w 2016 roku EP-ką "Nienajprawdziwsze". - Kiedy tworzę, jestem zamknięty we własnym świecie, w ciasnym pokoju. Nie umiem opisać moich inspiracji. Jeśli słucham muzyki, to nie po to, żeby coś powielać, tylko bardziej dlatego, żeby wiedzieć, czego już na pewno nie mogę zrobić. W ten sposób trzymam rękę na pulsie - wyjaśnia gość Czwórki.

Adi Nowak będzie jednym z artystów, którzy na festiwalu Up To Date w Białymstoku wystąpi na Czwartej Scenie Czwórki. - Ciagle jeszcze jestem traktowany w kategorii "ciekawostki", ale po roku od wydania EP-ki przybywa ludzi, którzy znają moje teksty i włączają się do zabawy. Liczę też na to w Białymstoku - mówi gość Czwórki. 

Raper opowiada także, jak wyglądały kolejne etapy jego hip-hopowej edukacji, zdradza, kim była adresatka pierwszej piosenki, jaką napisał, i co znajdzie się na jego debiutanckiej płycie.

***  

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Goście: Adi Nowak (raper)

Data emisji: 29.08.2017

Godzina emisji: 22.00

kul/iwo

Playlista
Tagi
Playlista