"Serce" Vixena. "To nie jest koncept album. Na tej płycie opowiadamy historie"

18 października 2019 roku odbyła się premiera najnowszego wydawnictwa Vixena pt. "Serce". Raper o swojej płycie mówi, że to emocjonalny kalejdoskop.
Vixen był gościem Czwórki w audycji Numer Raz na fali
Vixen był gościem Czwórki w audycji "Numer Raz na fali"Foto: Adam Świetlicki/Czwórka
O Audycji
Tytuł Vixen wydaje album z "Sercem"
Opis

Dwupłytowe wydawnictwo, jak dwie komory serca zostało podzielone na cztery różniące się od siebie klimatem części. Obok premierowych propozycji znalazły się na niej m.in. cztery wydane w tym roku EP-ki. - Płyta nosi tytuł "Serce", bo to słowo, które najczęściej się na niej pojawia. Stało się motywem przewodnim i punktem odniesienia.

- Serce nie bije za każdym razem tak samo, uznałem, że podobnie utwory na mojej płycie nie muszą tworzyć spójnej całości, dlatego to nie jest album konceptualny. Nie posługiwałem się żadnym kluczem. Wchodziliśmy do studia i opowiadaliśmy historie - mówił Vixen.

A poza gospodarzem na płycie usłyszymy także Pokahontaz, Gedza, B.R.O, Meeka, Lilu, Oh Why?, Teabe, Skorupa i KaeNa. O czym opowiada album "Serce"? Kto może się utożsamić z kawałkami, które znalazły się na jego nowej płycie? Więcej w rozmowie z muzykiem w nagraniu.

Posłuchaj: "Numer Raz na fali: druga godzina audycji >>>

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Gość: Vixen

Data emisji: 3.12.2019

Godzina emisji: 22.05

ac/kd

Playlista
Tagi
Playlista